• ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن
  • ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن

نکاتی برای کمک به انتخاب دامنه | بخش دوم

نکاتی برای کمک به انتخاب دامنه | بخش دوم

نکاتی برای کمک به انتخاب دامنه | بخش دوم

 

از نام دامنه خود برای گرفتن کسب و کار محلی استفاده کنید

در حالی که کلمات کلیدی برای کمک به مردم در درک نوع کسب و کار شما مفید هستند، با استفاده از نام منطقه ای که در آن فعالیت می کنید نیز می تواند به موتورهای جستجو و مشتریان کمک کند تا هنگامی که مردم به دنبال یک کسب و کار محلی می گردند، شما را پیدا کنند.

 

نام دامنه را با خطوط یا اعداد انتخاب نکنید

به طور کلی، باید سعی کنید از اعداد و خطاها استفاده کنید. برای شروع، آنها می توانند بار بیشتری را برای تایپ – به ویژه خط های مربوط به یک تلفن همراه استفاده کنند و این می تواند مردم را خاموش کند. ثانیا، مردم بر این باورند که هیچ خطایی وجود نخواهد داشت، بنابراین اگر کسی کسی را به نام دامنه خود می گوید، احتمال دارد بدون آن جستجو شود. اگر آنها نقاط ضعف خود را بردارند، ممکن است آنها را در مکان های اشتباه قرار دهد. شاید تنها زمانی که شما باید از یک خطا استفاده کنید، جلوگیری از نام دامنه شما نامناسب است. به عنوان مثال، pen-island.net.

 

یک نام دامنه به یاد ماندنی را انتخاب کنید

برای افزایش ترافیک مستقیم به وبسایت شما، به نامی نیاز دارید که در ذهن مردم قرار گیرد، برای مثال، comparethemeercat.com یک نام جذاب است که اکثر مردم آن را به یاد خواهند آورد. موتورهای جستجو و سایت های رسانه های اجتماعی با استفاده از نام های به یاد ماندنی پیشرفت می کنند: گوگل، یاهو، بینگ، LinkedIn، فیس بوک، Pinterest، این لیست ادامه می یابد. انتخاب یک نام جاذب که کسب و کار شما را از جمعیت جدا می کند، می تواند راهی عالی برای شروع وب سایت شما باشد و آن را تبدیل به یک شیک برای بازدید کنید.

 

اگرچه این نادر است، مواردی وجود دارد که مردم به آب داغ منتهی می شوند، زیرا نام دامنه ای که آنها انتخاب کرده اند، نام شرکت ثبت شده، علامت تجاری یا حق نسخه برداری را نقض می کنند. بنابراین اگر شما یک زنجیره ای از فروشگاه های مغازه های خیابانی بالا راه اندازی، استفاده از نام دامنه betterthangreggs.com نمی شود قابل قبول است. برای مثال گوگل، در هر کسب و کار با یک نام دامنه که حتی از راه دور مشابه است – moogle، gugell و … . با دقت بررسی کنید و تحقیق خود را قبل از شروع انجام دهید – درست همانطور که در هنگام انتخاب یک نام برای شرکت ثبت شده خود هستید.

 

از یک پسوند نام دامنه مناسب استفاده کنید

پسوند دامنه گروهی از حروف است که از نقطه در انتهای یک آدرس وب دنبال می شوند، برای مثال .com، .net یا .co.uk. این بسیار حیاتی است که شما برای کسب و کار خود انتخاب مناسب را انتخاب می کنید، زیرا می تواند تاثیر زیادی بر روی سایت خود داشته باشد. به عنوان مثال، اگر شما یک کسب و کار در بریتانیا هستید، عمدتا تجارت در انگلستان، با استفاده از یک برنامه افزودنی co.uk به شما در رتبه بندی بهتر در انگلیس کمک خواهد کرد اما ممکن است به این معنی نیست که شما در جای دیگری به آن نیاز ندارید. اگر در سراسر اروپا تجارت کنید، ممکن است یک فرمت .eu بهتر باشد، اما ممکن است بر روی رتبه بندی بریتانیا تاثیر بگذارد.

 

شما باید از آنچه که پسوند ها در مورد تعیین کسب و کار شما به یک منطقه جغرافیایی خاص یا طاقچه معنی است، آگاهی داشته باشید. برای مثال، شبکه، برای مثال، در درجه اول برای شرکت های صنعت اینترنت، .edu برای موسسات آموزشی و .org برای سازمان های غیر تجاری است. با صدها افزودنی دامنه در حال حاضر در دسترس است، لازم است که برای شما یک پسزمینه ایده آل باشد، هرچند گاهی اوقات ممکن است برای انتخاب شما خراب شود و گزینه ای را انتخاب کنید که آسان نیست.

 

نتیجه

بیش از حد بسیاری از مردم اشتباه کرده اند که نام دامنه و افزونه ها را که مورد نیاز است به آنها ارائه ندهید تا بتوانند وبسایت خود را به بهترین شکل ممکن رتبه بندی کنند، به یاد بیاورند و بیشتر کاربر پسند باشند. امیدوارم این ۸ راهنمایی شما را از اشتباهات شما متوقف کند.

 

برای کسب اطلاعات در مورد خدمات ارائه شده توسط نوین هاست ، از جمله ثبت نام دامنه ، خرید هاست ، سرور مجازی در لوکیشن های مختلف ، سرور اختصاصی ، سرور مجازی ایران ، هاست اشتراکی و راه حل های هاستینگ ، به www.novinhost.org مراجعه کنید یا با شماره ۶۶۰۱۵۸۹۱ تماس بگیرید تا با یکی از اعضای بخش فروش ما صحبت کنید. پیروز و سر بلند باشید.

نوشته مشابه

ثبت نظر