• ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن
  • ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن

موتور های جستحو چگونه کار می کنند

موتور های جستحو چگونه کار می کنند

یک موتور جستجو ، یک وب سایت ساده به همراه پایگاه داده است . پایگاه داده با اطلاعات در مورد سایر وب سایت ها پر شده است . این اطلاعات به طور کلی توسط صاحبان سایر وب سایت ها ارائه می شود تا سایت خود را معرفی کنند ، که زمانی که کسی از موتور جستجو استفاده می کند پیدا کند .

 

موتور های جستحو چگونه کار می کنند

 

اگر شما یک صفحه وب داشته باشید در هیچ یک از موتورهای جستجو نمایش داده نخواهد شد ، مگر اینکه به موتورهای جستجو بروید و سایت خود را به پایگاه داده خود اضافه کنید . هنگامی که سایت خود را اضافه میکنید ، آدرس URL شما را درخواست خواهند کرد . این اطلاعاتی است که در کادر آدرس در بالای مرورگر ظاهر می شود . به عنوان مثال ، اگر می خواهید اینترنت را به novinhost.org بفرستید ، می توانید چیزی از این موارد را در جعبه ی آدرس تایپ کنید : www.novinhost.org وقتی شما وارد می کنید ، مرورگر شما تلاش می کند که آن سایت را در اینترنت پیدا کند .

 

هنگامی که صفحه خود را به موتورهای جستجو ارسال می کنید ، آنها از همین اطلاعات برای پایگاه داده خود درخواست می کنند . آن ها اغلب می خواهند اطلاعات بیشتری به دست آورند مانند آدرس ایمیل که اطلاعات را ارائه می دهد و غیره . این اطلاعات پس از آن در پایگاه داده ذخیره می شود .

 

پس از ارسال اطلاعات به پایگاه داده ، کسی که برای شرکت موتور جستجو کار می کند ، یا نرم افزاری که بخشی از موتور جستجو است ، به صفحه شما گشت و تلاش می کند تا برخی از کلمات کلیدی مرتبط با اطلاعات موجود در صفحه شما را پیدا کند . این کلمات کلیدی نیز در پایگاه داده و مربوط به آدرس شما ذخیره می شوند .

 

سپس ، هنگامی که کسی یک جستجو را با استفاده از یک کلمه کلیدی مطابقت می کند که هر کدام از کلمات کلیدی شما را جستجو می کند ، صفحه شما در لیست همراه با سایر صفحاتی که با آنچه که وارد کرده اید ، مطابقت دارد . اگر شما این را با صفحه شما امتحان کنید ، اگر شما صفحه خود را در بالای لیست پیدا نکنید ، دلسرد نشوید . تلاش برای انجام این کار و نتیجه گرفتن ، طول می کشد .

 

برای کسب اطلاعات در مورد خدمات ارائه شده توسط نوین هاست ، از جمله ثبت نام دامنه ، خرید هاست ، سرور مجازی در لوکیشن های مختلف ، سرور اختصاصی ، هاست ایران ، هاست اشتراکی و راه حل های هاستینگ ، به www.novinhost.org مراجعه کنید یا با شماره ۶۶۰۱۵۸۹۱ تماس بگیرید تا با یکی از اعضای بخش فروش ما صحبت کنید. پیروز و سر بلند باشید .

نوشته مشابه

ثبت نظر