• ثبت نام
 • ورود
 • 49624 - 021 تلفن
 • ثبت نام
 • ورود
 • 49624 - 021 تلفن

من به وب سایت نیاز دارم، چه چیزهایی باید درباره هاست بدانم؟

من به وب سایت نیاز دارم، چه چیزهایی باید درباره هاست بدانم؟

یک روز صبح از خواب بیدار می شوید و کل روز را برای یک وب سایت زمان می گذرانید. اندیشه اولیه با پیش بینی و طراوت همراه است.

شاید شما یک سایت شخصی دارید که در آن می توانید دیدگاه خود را در زندگی، چند نفره و همه چیز به اشتراک بگذارید. یا شاید شما یک طرح دقیق در مورد چگونگی موثر بودن در کسب و کار را در وب سایت ارتقا دهید دارید یا حتی در حقیقت کسب و کار را با یک فروشگاه آنلاین ایجاد کنید.

چرا؟ وب هاست چیست؟ و چرا اینقدر مهم است؟

من به وب سایت نیاز دارم، چه چیزهایی باید درباره هاست بدانم؟

 

خانه شما در اینترنت

وب هاست مثل ملک است. این جایی است که وب سایت شما در اینترنت زندگی می کند. این پوشه هایی است که حاوی فایل های شما هستند – برنامه های وب، فایل های پی اچ پی، فایل های رسانه ای و غیره. این پایگاه های داده ای است که محتوای شما را شامل می شوند – متن، HTML و نظرات. و این اتصال است که همه اینها را آنلاین در دسترس می کند.

 

 طول می کشد تا کشف کنیم که در شروع ، کار بسیار زیاد است. انتخاب ارائه دهنده ی هاست، تصمیم گیری در مورد نوع و سطح میزبانی وب و تلاش برای پیدا کردن بهترین معامله وجود دارد. همچنین انتخاب یک نام دامنه (ترجیحا یکی که هنوز در دسترس است) و ثبت کننده و احتمالا انتخاب یک توسعه دهنده وب مناسب و / یا طراح که سایت را با هم قرار می دهد وجود دارد.

 

انتخاب میزبانی وب مناسب انتخاب یک خانه آنلاین مناسب برای وب سایت شما است. این در مورد تطبیق همه گزینه های موجود به نیازهای منحصر به فرد سایت شما است.

 

این انتخاب نیست که املاک و مستغلات در دنیای واقعی باشد. و از آنجا که این یک مفهوم است که بسیاری از ما با آن آشنا هستیم، ما از آن به عنوان یک استعاره برای توضیح آنچه درگیر در یافتن میزبانی آنلاین است استفاده می کنیم.

 

هاست مانند املاک است

تقریبا همه ما تجربه جایی برای زندگی داشتهایم. برخی از ما نیز مجبور به جایی برای انجام یک کسب و کار شده اند. بیایید از طریق فرآیند و گزینه هایی که باید در تصمیم گیری بر روی یک قطعه جدید املاک و مستغلات ایجاد کنیم، فکر کنیم.

 1.  برخی از تصمیمات اولیه به شدت بر قیمت شما پرداخت می شود. آیا می خواهید یک ملک را بخرید یا اجاره یک ملک که متعلق به شخص دیگری است؟ آیا شما چیزی جدید ایجاد می کنید یا با استفاده از چیزی که در حال حاضر وجود دارد؟ آیا ساختمان را با دیگران به اشتراک می گذارید یا ساختمان خود را اشغال می کنید؟
 2.  مسئله اولویت های مالی وجود دارد. آیا شما به دنبال چیزهایی هستید که ارزش زیادی برای پول دارند یا مایل به پرداخت حق بیمه برای بهترین موجود است؟
 3. شما نیاز به چیزی به اندازه کافی برای نیازهای خود را انتخاب کنید. آیا شما به اندازه کافی اتاق خواب برای خواب هر ساکن؟ آیا فضای کافی در مناطق زندگی و ناهار خوری برای همه وجود دارد؟ درباره فضای ذخیره سازی چه می تواند بطور کامل همه چیزهایی را که مالک هستید ذخیره کنید؟
 4. شما به امکانات کافی برای همه نیاز دارید. آیا برای تهیۀ احتمالی احتمالی از امکانات حمام و لباسشویی کافی برخوردار هستید؟ آیا پارکینگ برای هر خودرو وجود دارد؟
 5. یک کسب و کار به جایی نیاز دارد که بتواند تعداد افرادی را که انتظار دارند خدمات کنند، تامین کند. بسته به نوع کسب و کار، به اتاق کافی برای صندلی در اتاق انتظار، میز در رستوران، صندوق پول نقد در مغازه و صندلی در اتاق آموزش نیاز دارید. این در بالای اتاق شما برای ذخیره سازی، کارکنان و هر چیز دیگری است. این اشتباه را برطرف کنید، و کسب و کار را … و پول می گیرید.
 6. کسب و کار ممکن است نیازهای منحصر به فرد خاص داشته باشد. بعضی ممکن است به فضای ذخیره سازی بیشتر نیاز داشته باشند یا برای جریان بیشتر مردم اجازه داده شود. برای دیگران، مکان ممکن است مهم تر از هر عامل دیگر باشد.
 7. بعضی از کسب و کار ممکن است نیاز به حمایت بیشتر از نگهداری اموال – پاک کن، دستیار، تزئینات داشته باشد. آنها ممکن است به افرادی کمک کنند که برای حرکت کمک کنند. دیگران ممکن است نیاز به پشتیبانی اضافی با امنیت – آلارم ها، نگهبانان، گشت های شبانه داشته باشند. 

اگر همه اینها را بدست آورید، خانه یا کسب و کارتان به یک شروع عالی تبدیل شده است. برخی از معیارها ممکن است برای شما بسیار مهم باشد، و دیگران نه خیلی. کلاهبرداری این است که عوامل حیاتی را شناسایی کرده و آنها را مورد توجه قرار دهند.

 

همه ی این مسائل در هنگام انتخاب میزبانی وب مورد استفاده قرار می گیرند. خانه متحرک یکی از وقایع پر تنش در زندگی شما است. انتخاب خانه آنلاین شما لازم نیست.

 

در این مجموعه مقالات ما شما را از دست، گزینه های توضیح داده شده، و راهنمای شما از طریق پیچ و خم تصمیم گیری های میزبانی. ما موضوعاتی مانند:

 

 • مطابقت نوع میزبانی با نیازهای وب سایت.
 • نوع میزبانی شما باید برای وبلاگ، سایت تجارت الکترونیک و موارد دیگر استفاده کنید.
 • اطمینان حاصل کنید که فضای کافی برای همه چیزهایی که می خواهید به وب سایت خود اضافه کنید.
 • اطمینان حاصل کنید که میزبانی شما می تواند تعداد بازدید کنندگان وب سایت شما را دریافت کند.
 • ملاحظات مهم هنگام انتخاب ارائهدهنده میزبانی وب مناسب.
 • آنچه شما می توانید با پانل کنترل میزبانی میزبان خود به دست آورید.
 • چگونه وب سایت خود را نگه دارید و آن را امن نگه دارید و برنامه های میزبانی که کمک به نگهداری و امنیت می کنند.
 • چگونه می توانید از وب سایت میزبانی وب خود برای خیلی بیشتر از آنچه که در ابتدا برنامه ریزی شده استفاده کنید.

 

برای کسب اطلاعات در مورد خدمات ارائه شده توسط نوین هاست ، از جمله ثبت نام دامنه ، خرید هاست ، سرور مجازی در لوکیشن های مختلف ، سرور اختصاصی ، هاست دانلود ، هاست لینوکس و راه حل های هاستینگ ، به www.novinhost.org مراجعه کنید یا با شماره ۶۶۰۱۵۸۹۱ تماس بگیرید تا با یکی از اعضای بخش فروش ما صحبت کنید. پیروز و سر بلند باشید.

نوشته مشابه

ثبت نظر