• ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن
  • ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن

شبکه جهانی وب | بخش سوم

شبکه جهانی وب | بخش سوم

شبکه جهانی وب | بخش سوم 

 

انواع دیگر منابع وب

مدیریت انواع منابع بستگی به نرم افزار نصب شده در هاست مشتری و تنظیمات و کانفیگ آن دارد. هنگامی که نرم افزار مربوطه در دسترس است، اسناد و تصاویر از همه نوع معمولا به طور خودکار  (پنجره ها، محاوره ها) بسته به نرم افزار مرورگر و سیستم عامل نوع ارائه می شود. هنگامی که نوع منابع مدیریت نمی شود، معمولا یک فایل محلی را می توان ذخیره کرد. برای مدیریت منابع سیستم های مختلف وب مانند ایمیل، مرورگرها معمولا از نرم افزار جداگانه استفاده می کنند. اگر هیچ نرم افزار یک نوع منبع را مدیریت نمی کند، یک پیام خطا ساده نشان می دهد.

 

طرح

وب طراحی شده است که با تجهیزات کامپیوتری، متناسب ترین حالت ترمینال کامپیوتری در حالت متن، رایانه شخصی، PDA و غیره قابل دسترسی باشد. این دسترسی عمومی به طور کلی بستگی به جهانی بودن پروتکل های اینترنت دارد. ثانیا، این بستگی به انعطاف پذیری ارائه صفحات وب است که توسط HTML ارائه می شوند. علاوه بر این، HTTP فراهم می کند boaters فرصت مذاکره نوع هر منبع. در نهایت، CSS می تواند ارائه های مختلف ارائه شده، برای هماهنگی با تجهیزات مورد استفاده انتخاب شده است. W3C برای این استاندارد ساخته شد تا استقلال ابزارهایی که برای ایجاد محتوا با آنهایی که خواندن آن را داشتند، ایجاد شود. این سازگاری نامیده می شود. دسترسی به وب برای افرادی که دارای معلولیت هستند نیز موضوع اصلی توجه به عنوان برنامه دسترسی به وب است.

 

تقسیم بندی

فن آوری های وب هیچ یک از بین صفحات وب را بین سازمان ها برقرار نمی کند، به غیر از وب سایت ها. هر صفحه وب میتواند حاوی لینکهای دیگر منابع موجود در اینترنت باشد. ایجاد یک پیوند مستلزم هیچ گونه اقدام در کنار منبع نیست. هیچ رجیستری مرکزی از لینک ها به صفحات یا سایت ها وجود ندارد. تنها ثبت نام استفاده شده است که DNS یک پایگاه داده توزیع شده است که هاستها را لیست کرده و برای همه سیستم های مبتنی بر اینترنت مفید است. این طراحی غیر متمرکز باید تشویق شود و باعث افزایش سریع حجم وب شده است. او همچنین توسعه سایت ها را متمرکز کرد که اطلاعات را در سایت های دیگر مانند دایرکتوری ها و موتورهای جستجو متمرکز می کنند. بدون این سایت ها در جستجوی اطلاعات در وب بسیار دشوار خواهد بود. رویکرد مخالف، پورتال وب، به معنای تلاش برای تمرکز دادن اطلاعات و خدمات به همان اندازه در یک مکان است.

 

فن آوری

وب براساس تکنولوژی های اینترنت، از جمله TCP / IP برای انتقال داده ها برای تبدیل نام هاست DNS به آدرس های IP و نشان دادن نوع نوع MIME است. رمزگذاری شخصیت استاندارد و فرمت های تصویر دیجیتال GIF و JPEG به صورت مستقل طراحی شده اند.

 

فن آوری های سرور

علاوه بر پروتکل های ارتباطی و فرمت های داده های مبادله شده در وب، چندین تکنیک برای وب برای استفاده از سرورهای وب استفاده می شود. همانطور که این تکنیک ها سرور را ترک نمی کنند، توسط کنسرسیوم جهانی وب استاندارد نمی شوند.

 

برای کسب اطلاعات در مورد خدمات ارائه شده توسط نوین هاست ، از جمله ثبت نام دامنه ، خرید هاست ، سرور مجازی در لوکیشن های مختلف ، سرور اختصاصی ، سرور مجازی ایران ، هاست اشتراکی و راه حل های هاستینگ ، به www.novinhost.org مراجعه کنید یا با شماره ۶۶۰۱۵۸۹۱ تماس بگیرید تا با یکی از اعضای بخش فروش ما صحبت کنید. پیروز و سر بلند باشید.

نوشته مشابه

ثبت نظر