چگونه VPNها می توانند تاثیر مثبت برروی SEO داشته باشند

زمان مطالعه: 4 دقیقه
انتشار :
۱۳۹۸-۱۲-۱۹

خدمات شبکه خصوصی مجازی، یا VPN ، به کاربر این امکان را می‌دهد تا یک مسیر جدید برای فعالیت های آنلاین خود ایجاد کند تا به اینترنت متصل شود. VPN به جای اتصال مستقیم به وب، ترافیک را از طریق یکی از سرورهای خودشان پیش از ارسال آن به منبع هدایت می‌کند. داده‌ها نیز در این فرآیند رمزگذاری می‌شوند. زمانی که یک کاربر نهایی به اینترنت وصل می‌شود، هویت خود، آدرس IP و آنچه که به صورت آنلاین به آن دسترسی دارند را پنهان می‌کنند. این قابلیت کاربرد زیادی برای افرادی دارد که در زمینه بهینه‌سازی موتور جستجو (SEO) کار می‌کنند.

 

نتایج SEO محلی را بررسی کنید

برای افرادی که در پروژه‌های SEO برای مشتریان جهانی کار می‌کنند، شانس خوبی در نتایج عالی کسب می‌کنند و تبلیغات روی موتورهای جستجو می‌تواند دشوار باشد. از آنجا که VPN به مردم اجازه می‌دهد که کدام کشور را انتخاب کنند، می‌توانند از طریق VPN انجام دهند تا دید روشنی از رقابت خود برای کلمات کلیدی خاص داشته باشند. قادر بودن به تعویض به راحتی بین کشورها، کنترل چندین مشتری را بسیار آسان‌تر می‌کند، به خصوص زمانی که از لحاظ جغرافیایی متنوع هستند.

 

شفافیت بهتر در نتایج جستجوی داخلی

نتایج جستجو نشان می‌دهد که گوگل یک فرد را نشان می‌دهد که تحت‌تاثیر تاریخچه جستجو، موقعیت و دیگر markers قرار می‌گیرد که موتور جستجو برای شناسایی یک فرد استفاده می‌کند. این امر منجر به مشکلاتی در چک کردن این رتبه‌بندی‌ها شد که ببینند آیا آن‌ها پیشرفت خود را با وب سایت‌های مشتریان خود انجام می‌دهند یا خیر. آن‌ها یک نمای انحرافی به دست می‌آورند که ممکن است واقعیت اکثر افرادی که به دنبال این عبارت‌های کلیدی کلمه کلیدی می‌گردند را منعکس نکنند. با پنهان کردن هویت کاربر، سرویس VPN به متخصص SEO برای حذف تنظیمات مبتنی بر هویت گوگل اجازه می‌دهد.

 

آن‌ها می‌توانند این اطلاعات را به موکل خود گزارش دهند و طرحی را برای انتقال رده‌بندی خود به آن‌ها بدهند. از آنجا که آن‌ها می‌توانند رقابت را ببینند و دقیقا می‌دانند که باید کجا بروند، متخصص SEO می‌تواند طرحی را ایجاد کند که به بهترین شکل به واقعیت رتبه‌بندی موتور جستجو می‌پردازد.

 

داده‌های مورد نیاز برای کمک به SEO

استراتژی‌های SEO و کلمات کلیدی هدف، می‌توانند اطلاعات حساس باشند. مشتری خواستار رقابت آن‌ها یا یک نهاد غیر مجاز دیگر برای گرفتن دست خود بر روی این داده‌ها نیست. از آنجا که malware در اشکال مختلفی وجود دارد و هکرها در این روزها استراتژی‌های حمله پیچیده‌ای دارند، متخصص SEO می‌تواند گام‌های بیشتری برای حفاظت از این اطلاعات در هنگام انتقال از رایانه آن‌ها به مشتری بردارد. یک VPN دارای رمزنگاری قوی در سیستم است، بنابراین یک هکر قادر به دستیابی به اطلاعات قابل‌استفاده نیست حتی اگر این VPN را بگیرند.

 

برخی از خدمات VPN مانند Surfshark VPN، تبلیغات بلوکی و محافظت از کاربر در برابر بدافزار و فیشینگ (فیشینگ)به طور خودکار انجام می‌شود. این یک چیز کم‌تر از آن است که فرد در مورد زمانی که در چنین شغلی کار می‌کنند نگران باشد.

 

ایمن ماندن در اینترنت وای فای

SEOs اغلب از توانایی کار کردن از خانه یا دیگر مکان‌های دوردست لذت می‌برند. اگر آن‌ها nomads دیجیتال هستند و در سرتاسر دنیا سفر می‌کنند، یا حتی زمانی که در تعطیلات هستند، حتی زمانی که در تعطیلات هستند، ممکن است از اتصالات عمومی WiFi استفاده کنند. در حالی که این اتصالات راحت هستند، آن‌ها فرد را در معرض خطر بزرگی قرار دادن داده‌ها یا سیستم‌های به خطر افتاده قرار می‌دهند. اگر یک هکر به کامپیوتر کار متخصص SEO وارد می‌شود، همه اطلاعات مشتری آن‌ها در معرض خطر است.

 

VPN همه ترافیک ناشی از کامپیوتر شخص را از طریق سرور مجازی دفع می‌کند، بنابراین اگر نیاز به کار بر روی WiFi را داشته باشند، از خودشان محافظت می‌کنند. از آنجا که آن‌ها می‌توانند بدون نگرانی از این منبع استفاده کنند، در حال کاهش زمان است که آن‌ها نیاز به افسار گسیخته از یک اتصال داده موبایل دارند. این یک صرفه‌جویی در هزینه است، زیرا آن‌ها فقط نیاز به پرداخت مقداری قهوه و یا نرخ روز برای یک فضای خالی دارند.

 

کسب یک درک دقیق از تبلیغات گوگل

VPN در زمانی که به موقعیت آگهی گوگل در مکان‌های مختلف نگاه می‌کند، مفید است. بخش زیادی مانند چک کردن نتایج SEO محلی، استفاده از VPN برای جایابی آگهی برای نشان دادن این که آیا در موقعیتی که متخصص خواستار آن است، نشان داده می‌شود یا نه. آن‌ها می‌توانند نابرابری جغرافیایی را هنگامی که دور سرور مجازی حرکت می‌کنند ببینند. اطلاعاتی که از این فرآیند یاد می‌گیرند می‌توانند منجر به تغییر استراتژی SEO و بهبودهای دیگر شوند.

 

اجتناب از ژئو – محدودیت‌ها

برخی اوقات یک متخصص SEO در کشوری کار می‌کند که دارای مقدار زیادی از محتوای geo است. این محیط می‌تواند دسترسی به ابزارهایی که برای کار خود نیاز دارند را دشوار یا غیر ممکن کند. VPN در اطراف این محدودیت‌ها قرار گرفته‌است چون به نظر می‌رسد که ترافیک از یک کشور متفاوت می‌اید. به عنوان مثال، اگر یک متخصص SEO در چین باشد، آن‌ها می‌توانند از VPN برای دسترسی به منابعی استفاده کنند که توسط دیواره آتش بزرگ مسدود شده‌اند.

 

انتخاب VPN مناسب

عوامل زیادی در انتخاب VPN مناسب برای کار SEO بازی می کنند. یکی از مهمترین ویژگی هایی که باید به دنبال آن باشید انواع کشورهای پشتیبانی شده است. هنگامی که سرویس VPN در بسیاری از کشورها دارای سرور مجازی است ، بنابراین متخصص SEO نیازی به نگرانی در مورد جمع آوری لیست های محلی برای مشتریان بین المللی ندارد. نکته مهم دیگر نوع رمزگذاری است که از سرویس استفاده می کند. به دنبال VPN هایی باشید که دارای درجه رمزگذاری درجه نظامی یا بانکی باشند. شکستن این روشها برای هر کسی غیرممکن است ، زیرا منابع زیادی را می طلبد تا بتواند از طریق کلیدهای ممکن کار کند.

 

از دیگر ویژگی های مفید می توان به سوئیچ kill اشاره کرد که اگر اتصال VPN کاهش یابد تمام استفاده از اینترنت متوقف می شود. هیچ یک از داده های حساس با این قابلیت در محل بیرون نمی روند. امکان لیست سفید وب سایت های خاص روشی مناسب برای استفاده از VPN است حتی اگر متخصص SEO نیاز به دسترسی به منابعی داشته باشد که از ترافیک VPN پشتیبانی نمی کنند.

قیمت نیز مورد توجه است. در حالی که خدمات VPN رایگان وجود دارد ، یک متخصص SEO ممکن است آنها را بیش از حد محدود کند. محدودیت های معمولی برای خدمات رایگان شامل تعداد کمی از دستگاه ها و اتصالات پشتیبانی شده و یک کلاه اطلاعات است. خدمات پریمیوم این محدودیت ها را برداشته و یا آنها را کاملاً از بین می برد تا زندگی برای کاربرانشان آسان تر شود.

 

یک VPN ممکن است اغلب به عنوان یک ابزار مهم SEO به دست بیاید، اما برنامه‌ای که متخصصان از آن دریافت می‌کنند بسیار ارزشمند است.

بازخوردها
مقالات مرتبط
بهینه سازی هاست برای افزیش نمره سئو وب سایت
بهینه سازی هاست برای افزیش نمره سئو وب سایت
[custumexpert]
زمان مطالعه: 5 دقیقه
مزایا-و-معایب-استفاده-از-هاست-مدیریت-شده-برای-کسب-و-کار-های-بزرگ
مزایا و معایب استفاده از هاست مدیریت شده برای کسب و کار های بزرگ
[custumexpert]
زمان مطالعه: 5 دقیقه