بهبود رتبه در نتایج جستجو و قابلیت استفاده از سایت با هاست باکیفیت

زمان مطالعه: 2 دقیقه
انتشار :
۱۴۰۱-۰۶-۱۲

نحوه بهبود رتبه سایت در نتایج جستجو : آیا می دانستید یکی از عواملی که گوگل از آن برای رتبه بندی سایت ها استفاده می کند سرعت هاست است؟ گوگل می خواهد بهترین سایت را متناسب با متن جستجو نشان دهد. اگر تعداد زیادی سایت که در یک جستجو نمایان می شود ، بسیار مشابه هستند. گوگل می تواند به راحتی سایت های سریعتر به دلیل عملکرد بهتر آنها را نشان دهد.

بهبود رتبه در جستجو ها و قابلیت استفاده از سایت با هاست باکیفیت

از آنجا که یک وب سایت آهسته به طور بالقوه می تواند در Google پایین رتبه قرار گیرد. شما می خواهید توجه خود را به سرعت بارگذاری وب سایت خود را . یک عامل کلیدی در سرعت وب سایت انتخاب هاست سریع است. اگر در بازار برای هاست وب سریع هستید. من قطعا پیشنهاد می کنم که به نوین هاست مراجعه کنید. آنها تعدادی از ویژگی های موجود برای اطمینان از اینکه سایت شما بهینه می شود، وجود دارد . این شامل:

  • سرور خود را با کاربران بیش از حد بارگزاری نکنید
  • اتصال به اینترنت سه گانه
  • سخت افزار سرور برتر
  • منبع تغذیه بی سیم ۳۰۰kVA
  • ۹۹.۹٪ ضمانت آپ تایم (قابلیت اطمینان سایت قطعا به عنوان سرعت سایت در رتبه بندی جستجو اهمیت دارد)

بهبود رتبه سایت در نتایج جستجو با انتخاب هاست مناسب

درست همانطور که سرعت بار فقط یکی از عواملی است که گوگل برای رتبه بندی سایت ها استفاده می کند. علاوه بر سرعت هاست شما، عوامل موثر بر عملکرد سایت شما را نیز تحت تاثیر قرار می دهد. راه هایی وجود دارد که می توانید سایت خود را برای سرعت بخشیدن آن ویرایش کنید. اطمینان حاصل کنید که به Google Webmaster Tools مراجعه کنید. این ابزار با هر حساب هاست در نوین هاست سازگار است.

بخش عملکرد سایت ابزار وب مستر گوگل به شما نشان می دهد که Google به چه اندازه سریعا بارگذاری هر یک از صفحات شما را انجام می دهد. شما قادر به توجه بیشتر به صفحات بارگذاری سریعتر خود خواهید بود. شما همچنین می خواهید پلاگین فایرفاکس صفحه سرعت را امتحان کنید. Page Speed صفحات را در سایت شما تجزیه و تحلیل می کند و راهنمایی های خاصی در مورد آنچه شما می توانید انجام دهید برای سرعت هر یک از آنها را ارائه می دهد .

اگر در مورد رتبه بندی جستجوی خود به اندازه سرعت سایت نگران نباشید، هنوز باید به عملکرد سایت خود توجه داشته باشید. برآوردهای فعلی این است که بازدیدکنندگان وب سایت به طور میانگین ۴ ثانیه صبر میکنند تا تصمیم بگیرند که در سایت بمانند یا گزاف گویی کنند. اگر سایت شما زمان زیادی را برای بارگیری به بار می آورد، شانس بازدید کننده ها را ترک می کند، قبل از اینکه حتی فرصتی برای مشاهده سایت شما داشته باشند .

بازخوردها
مقالات مرتبط
مزایا و معایب مجازی ساز KVM
مجازی ساز KVM چیست و چه مزایایی دارد؟
[custumexpert]
زمان مطالعه: 4 دقیقه
حافظه NVMe چیست؟
حافظه NVMe چیست و چه مزایایی دارد؟
[custumexpert]
زمان مطالعه: 4 دقیقه