ایجاد انجمن

زمان مطالعه: 3 دقیقه
انتشار :
۱۴۰۲-۱۲-۲۳

در این پست به بررسی نحوه ایجاد انجمن می پردازیم ، با ما همراه باشید!

 

ایجاد انجمن

 

انجمن ها جوامعی آنلاین هستند که مردم می توانند به عضویت در آن بپیوندند و با سایر اعضای انجمن بحث و گفتگو کنند. انجمن ها معمولا به تخته های مختلف (همچنین به عنوان تخته های پیام شناخته می شوند) تقسیم می شوند که اساسا دسته های مختلفی هستند که موضوعات و موضوعات را می توان باز کرد. بسیاری از مردم می خواهند یک انجمن را در وب سایت خود شروع کنند، زیرا آنها می دانند که وبسایت خود یک انجمن فعال است که همه بازدیدکنندگان می توانند در مورد موضوعات و موضوعات مربوط به وب سایت یا موضوعات دیگری که وبسایت سازها آنها را برای بحث در مورد آنها می خواهند چت کنند و بحث کنند؛ با این حال، شروع یک کسب و کار می تواند به دلیل بسیاری از عوامل درگیر، مانند انتخاب نرم افزار انجمن و پاک کردن بسته انتخاب شده برای مطابقت با وب سایت موجود، می تواند کسب و کار دلهره آور باشد – همچنین بسیاری از افراد با وب سایت های جدید یا کوچک، کافی ندارند دانش برای فروختن فروم خود، به این معنی است که این پتانسیل را برآورده نمی کند.

 

انتخاب نرم افزار انجمن

انتخاب نرم افزار مناسب سایت برای وب سایت شما سخت می شود زیرا بسیاری از آنها برای انتخاب وجود دارد – برخی از رایگان، برخی از حق بیمه. کیفیت نرم افزار انجمن رایگان است که اغلب به عنوان نرم افزار حق بیمه بالا است، تنها تفاوت نوع و کیفیت پشتیبانی است که دریافت می شود؛ نرم افزار انجمن رایگان اگر اغلب توسط جامعه فعال از داوطلبان پشتیبانی می شود، در حالی که همکاری حق بیمه توسط افراد پرداخت شده و آموزش دیده پشتیبانی می شود که معمولا از طریق پشتیبانی تلفنی نیز در دسترس هستند. نوع نرمافزاری که در انتها انتخاب میکنید به نیازهای شما بستگی دارد؛ اگر شما یک سایت کوچک را با تعداد زیادی بازدید کننده اجرا کنید، باید تنها با یک تکه از نرم افزارهای رایگان فیس بوک مانند PHPBB بروید؛ اگر وب سایت شما تعداد زیادی بازدید کننده را دریافت کند، به احتمال زیاد به یک قطعه نرم افزاری برتر مانند vBulletin نیاز خواهید داشت که به تعداد زیادی بازدید کننده امکان پذیر است. نمونه هایی از بسته های رایگان فروم برای شروع شما عبارتند از:

 

  • PHPBB – www.phpbb.com
  • SMF – www.simplemachines.org
  • MyBB – www.mybboard.net

بازاریابی انجمن شما

برای اطمینان از اینکه انجمن شما موفق است، باید اقداماتی را انجام دهید تا اطمینان حاصل شود که بسیاری از افراد ممکن است در مورد آن اطلاعات بدانند. شما می توانید برنامه های PPC مانند Google Adsense یا Yahoo Overture را امتحان کنید. اگر شما قبلا پایگاه مشتری یا لیست پستی با بسیاری از مشترکین داشته اید، می توانید از آن برای ارسال ایمیل افرادی که ثبت نام کرده اید تا به آنها در مورد انجمن جدید خود اطلاع دهید. آنها به احتمال زیاد به هم پیوسته و اگر موضوعات مورد بحث با کیفیت بالا و جالب برای خواندن هستند، به احتمال زیاد، انجمن شما را به دوستان خود ارسال می کنند که inturn ثبت نام می کنند. تبادل لینک با سایر شرکت ها / وب سایت ها همچنین تبدیل شدن به یک راه محبوب برای ترویج انجمن ها در میان انواع دیگر وب سایت؛ تبادل لینک های بیشتری که انجام می دهید، لینک های ورودی بیشتری که در اختیارتان قرار می گیرید، و پیوندهای ورودی بیشتر شما دارای امتیاز بالاتر GoogleRank شما خواهند بود. با داشتن یک رتبه بالا Google PageRank، احتمالا بیشتر در صفحات و بخش های بالای نتایج جستجو وجود دارد به این معنی که تعداد بازدید کنندگان بیشتری را رتبه بندی می کنید. در زیر لیستی از برنامه های PPC و تبادل لینک / بنر است که باید به آن نگاه کنید:

 

  • Google Adsense – www.google.com/adense
  • Yahoo Overture – www.overture.com
  • Adbrite – www.adbrite.com
  • تبادل لینک بریتانیا – www.uklinkexchange.com
  • Link Exchanged – www.linkexchanged.com

 

نتیجه

اگر از نرم افزار صحیح انجمن استفاده می کنید که مربوط به میزان بازدید کننده ای است که شما دریافت می کنید و نوع فورم / وب سایت که در آن شما اجرا می شود، همراه با استفاده از SEO خوب باید فورمت شما را موفقیت آمیز سازد. هنگام ایجاد لینک های ورودی باید همیشه با هدف مبادله لینک ها با وب سایت هایی که مشابه یا مشابه وب سایت شما هستند، هدف قرار دهید تا افرادی که پیوندهایی را دنبال می کنند بیشتر به وب سایت شما علاقمند شوند.

 

برای کسب اطلاعات در مورد خدمات ارائه شده توسط نوین هاست ، از جمله ثبت نام دامنه ، خرید هاست ، سرور مجازی در لوکیشن های مختلف ، سرور اختصاصی ، سرور مجازی ایران ، هاست اشتراکی و راه حل های هاستینگ ، به www.novinhost.org مراجعه کنید یا با شماره ۶۶۰۱۵۸۹۱ تماس بگیرید تا با یکی از اعضای بخش فروش ما صحبت کنید. پیروز و سر بلند باشید.

بازخوردها
مقالات مرتبط
بهینه سازی هاست برای افزیش نمره سئو وب سایت
بهینه سازی هاست برای افزیش نمره سئو وب سایت
[custumexpert]
زمان مطالعه: 5 دقیقه
مزایا-و-معایب-استفاده-از-هاست-مدیریت-شده-برای-کسب-و-کار-های-بزرگ
مزایا و معایب استفاده از هاست مدیریت شده برای کسب و کار های بزرگ
[custumexpert]
زمان مطالعه: 5 دقیقه