• ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن
  • ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن

انواع مختلف هاست ابری

انواع مختلف هاست ابری

انواع مختلف هاست ابری

 

هاست ابری در حال حاضر به خوبی توضیح داده شده و توسط بسیاری از کارشناسان فناوری اطلاعات به عنوان یک فن آوری در حال ظهور است که در آن داده ها، برنامه های کاربردی، فضای دیسک، حافظه و غیره به کاربران به عنوان خدمات ارائه شده از طریق اینترنت انجام میدهد. اگر چه در مورد بسیاری از سازمان های فناوری اطلاعات، در مورد چه، چه زمانی و چه چطوری وجود دارد؟ مردم هنوز در مورد زمانی که به مهاجرت به ابر اشتباه می گیرند؟ چگونه برای مهاجرت و علاوه بر این، چه نوع ابر را انتخاب کنید؟

 

به طور معمول ۳ نوع هاست ابری وجود دارد – ابر خصوصی که شامل خدمات داخلی، خدمات عمومی خارجی و ترکیبی از هر دو نامیده می شود به عنوان ترکیبی.

 

ابرهای خصوصی

ابر خصوصی نیز به عنوان ابر داخلی شناخته می شود، که اجازه می دهد تا منابع و برنامه های کاربردی IT را در داخل اینترانت شرکت به اشتراک بگذارد که می تواند توسط کاربران در آن سازمان قابل دسترسی باشد. این یک خوشه خصوصی برای کاربران مختلف است که داده های مختلف و برنامه های کاربردی مختلف را به اشتراک می گذارد، که عموما در پشت فایروال تنظیم می شود. در محیط ابر خصوصی هیچ منابع با سازمان های خارجی یا سازمان های خارجی به اشتراک گذاشته نمی شوند و بنابراین اجاره چندین صورت نمی گیرد. ابر خصوصی به نیازهای سازمان جاری بسیار خاص است و از اتصال خصوصی برای اتصال به فضای دیسک تقریبا ۱۰۰٪ استفاده می کند و به نوبه خود امنیت زیادی را ارائه می دهد.

 

ابرهای عمومی

ابر عمومی معمولا به عنوان ابر خارجی شناخته می شود، که خدمات فناوری اطلاعات را به عنوان یک سرویس در اینترنت با کمترین یا بدون کنترل بر زیرساخت های فناوری که بر اساس آن است، ارائه می دهد. این پیچیدگی و زمان سربازان طولانی را در آزمایش یا استقرار پروژه های جدید کاهش می دهد، زیرا بیشتر منابع مشترک را می توان با سایر شرکت هایی با اهداف مشابه به اشتراک گذاشت. این بسیار جذاب است به بسیاری از مدیران IT به عنوان ارزان تر است، و ارائه می دهد حداکثر مزایای به اشتراک گذاری منابع فناوری اطلاعات به عنوان یک سرویس.

 

ابرهای ترکیبی

همانطور که نام ابر ابر ترکیبی است ترکیبی از هر دو ابر خصوصی و عمومی است؛ البته مزایای هر دو سرویس را ارائه می دهد. این یک رویکرد یکپارچه است که برخی از نکات خوب را از ابر خصوصی و برخی از ابر عمومی به ارمغان می آورد. این بسیار قابل تنظیم است به عنوان نیاز به خرید سازمان. قوانین و سیاست ها نیز برای زیرساخت های امنیتی و زیرزمینی سفارشی می شوند. در محیط ابر ترکیبی، فعالیت ها و وظایف بر اساس نیازهای کاربران داخلی و خارجی تعیین می شود.

 

طبقه بندی های بیشتری برای ابر وجود دارد مانند ابرهای اجتماعی، ابرهای جریان، ابرهای تلفن همراه و ابرهای فدرال. با این همه همه آنها به طور مشابه بر اساس مجازی سازی و مفهوم تمرکز برنامه های کاربردی و زیرساخت در سرور های جداگانه و از راه دور مدیریت و توسعه گره های مختلف در ابر اعمال می شود. شما می توانید هر نوع از میان ابرهای ذکر شده را انتخاب کنید، اما فراموش نکنید که بیشترین انتخاب را با انتخاب فروشنده درست و بهترین مجموعه برای نیازهای تجاری خود داشته باشید.

 

برای کسب اطلاعات در مورد خدمات ارائه شده توسط نوین هاست ، از جمله ثبت نام دامنه ، خرید هاست ، سرور مجازی در لوکیشن های مختلف ، سرور اختصاصی ، هاست ابری ، هاست اشتراکی و راه حل های هاستینگ ، به www.novinhost.org مراجعه کنید یا با شماره ۶۶۰۱۵۸۹۱ تماس بگیرید تا با یکی از اعضای بخش فروش ما صحبت کنید. پیروز و سر بلند باشید.

 

نوشته مشابه

ثبت نظر