چرا شرکتهای هاستینگ باید از امنیت خوبی برخوردار باشند؟

زمان مطالعه: 3 دقیقه
انتشار :
۱۳۹۸-۰۸-۰۸

چرا شرکت های هاستینگ باید از امنیت خوبی برخوردار باشند؟

 

امنیت مستحکم ویژگی مهمی است که شرکت های هاستینگ باید آن را دارا باشند. همه روزه انواع مختلف وب سایت با کمک شرکت های هاستینگ میزبانی می شوند. در عین حال هک و اسپم ها نیز در حال رشد هستند و بیشتر صاحبان وب سایت نیاز به امنیت کامل دارند. همه می خواهند وب سایتشان در دنیای آنلاین کاملا محافظت شود و امنیت فاکتور اساسی ای است که افراد هنگام خرید میزبان وب ( هاست ) در نظر می گیرند.

 

اکنون با پیشرفت تکنولوژی ، امنیت سرورها در برابر تعداد زیادی از تهدیدات آنلاین آسیب پذیر شده است. هکرها برای ورود به نرم افزارهای مخرب خود همیشه در جستجوی نفوذ های امنیتی هستند. برای پرداختن به این مسائل ، شرکت های هاستینگ باید به دنبال بهترین سیستم امنیتی برای سرورهای خود باشند. بالاترین کیفیت فایروال برای مسدود کردن ورود برنامه های مخرب به شبکه مورد نیاز است.

 

کیفیت سرورهای شبکه شرکت های هاستینگ

کیفیت سرورهای شبکه شرکت های هاستینگ برای موفقیت در تجارت خود بسیار مهم هستند. بنابراین آن ها باید مراقبت ویژه ای برای حفظ امنیت سرورها داشته باشند. در صورت هک شدن سرور مجازی ، ممکن است کل شبکه مختل شود و بازیابی همه پرونده ها و اسناد مهم برای هاستینگ دشوار خواهد بود. شرکت میزبان ممکن است بزرگ یا کوچک باشد ممکن است یک سرور یا چندین سرور داشته باشند اما ارائه ایمنی کامل سرورها بسیار مهم است.

 

سرور های شرکت های میزبان

کل شبکه میزبان وب سایت به سرورها بستگی دارد. این نکته اهمیت بالای امنیت سرور مجازی را نشان می دهد. سرورها حاوی اطلاعات وب سایت های مشتریانی را که اطلاعات محرمانه یا کسب و کار خود را دارند ، ایمیل و منابع ارزشمند هستند ، ذخیره می کنند. مشتریان متکی به امنیت شبکه هستند و در صورت وجود هرگونه تهدید امنیتی یا خرابی سرور ، کل شرکت تحت تأثیر قرار خواهد گرفت. این می تواند منجر به از بین رفتن اعتبار شرکت نزد مشتری و حتی گوگل شود و به تجارت آن ها ضربه وارد شود.

امنیت

شرکت های میزبان باید راه های مطمئن برای ایمن نگه داشتن سرورهای خود را بدانند. اول از همه مهم است که شرکت ها بدانند مشتری های آن ها واقعا چه کسانی هستند. اگر آن ها مشاغل غیر قانونی دارند می توانند برای شرکت هاستینگ مضر و خطرناک باشند. شرکت های هاستینگ مسئول هستند از فایروال های معتبر و مستحکم استفاده کنند. این عمل باعث می شود که هر نوع تهدیدی برای سرورها و وب سایت هایی که روی آنها میزبان هستند ، مسدود شوند. امروزه می توان از نرم افزار های امنیتی معتبر برای متوقف کردن حملات سایبری نصب کرد. چنین برنامه هایی باید توسط شرکت های میزبان در شبکه آنها نصب شوند.

 

شرکت های میزبان همچنین باید بر روی وب سایت هایی که در سرورهای خود میزبان هستند بطور منظم نظارت کنند. اینکار به آنها کمک می کند تا از عدم بارگذاری کد مخرب در سرور یا وب سایت اطمینان حاصل کنند. اگر سایتی برای دیگران تهدیدی ایجاد کند ، باید آن را به حالت تعلیق درآورد. شرکت هاستینگ نمی تواند اجازه دهد که سایت مخرب آنلاین بماند مگر اینکه مالک سرور مجازی اقدامات لازم جهت رفع تهدید انجام دهد. بنابراین شرکت های میزبان وظیفه دارند اطمینان حاصل کنند که شبکه آنها کاملا ایمن است. امیدواریم که نکات گفته شده مفید واقع شوند و به شما عزیزان در کسب و کارتان کمک کرده باشد. موفق و سربلند باشید!

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ارائه شده توسط نوین هاست از جمله ثبت دامنه ، خرید هاست ، سرور مجازی ایران ، سرور اختصاصی ایران و آلمان ، هاست ابری و سرور ابری ، به www.novinhost.org مراجعه کنید یا با شماره ۶۶۰۱۵۸۹۱ تماس بگیرید تا با اعضای بخش فروش و پشتیبانی ما صحبت کنید.

بازخوردها
مقالات مرتبط
مزایا و معایب مجازی ساز KVM
مجازی ساز KVM چیست و چه مزایایی دارد؟
[custumexpert]
زمان مطالعه: 4 دقیقه
حافظه NVMe چیست؟
حافظه NVMe چیست و چه مزایایی دارد؟
[custumexpert]
زمان مطالعه: 4 دقیقه