• ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن
  • ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن

استراتژی های سئو

استراتژی های سئو

استراتژی های سئو

 

بهینه سازی موتور جستجو (سئو) چیزی است که باید در ذهن هر مالک یا صاحب کسب و کار باشد. این شامل بسیاری از ابزارها و تکنیک هایی است که می توانید از وب سایت خود برای رتبه بندی بالاتر در موتورهای جستجو استفاده کنید. راه کار SEO در طول زمان تغییر کرده است، اما برخی از استراتژی های SEO وجود دارد که در اینجا برای ماندن وجود دارد. این مقاله به شما درباره برخی از راهکارهای رایج در حال حاضر برای جستجوگرها و چگونگی تأثیر دید وبسایت در موتورهای جستجو کمک خواهد کرد.

 

محتوای با کیفیت بالا با کمک ذهن مطالعه کنندگان بنویسید

در اغلب موارد، زمانی که افراد شروع به غواصی عمیق در جستجوگرها می کنند، آنها از محتوای با کیفیت برای کاربران متنفر هستند که مربوط به رباتهایی هستند که وب سایت ها را خزنده می کنند. و این بزرگ نیست هیچ. چیزی که در مورد موتورهای جستجو امروز می دانیم این است که آنها هوشمند هستند. بنابراین، آنها صفحات وب با کیفیت و اطلاعات مربوطه را به شدت رتبه بندی می کنند، نه افزایش صفحات وب که کلمات کلیدی درون صفحه دارند.

 

نوشتن مقالاتی با بیش از ۱۰۰۰ کلمه

امروزه موتورهای جستجو چندین مقاله ای که در یک روز منتشر می کنید نگاه نمی کنند. در عوض، آنها به کیفیت صفحات وب شما نگاه می کنند و بر اساس آن سایت را رتبه بندی می کنند. محتوا که شما منتشر می کنید باید اطلاعات عمیق در مورد موضوع را ارائه کنید. شما می توانید همه چیز را در مورد یک موضوع خاص بنویسید و همچنین مطالب مربوط به آن را پوشش دهید. برای مثال، اگر شما در مورد بهترین اسمارت فون ها در زیر ۲۰۰ دلار نوشتید، باید به جلو و نوشتن درباره گوشی هایی که فقط بیش از ۲۰۰ دلار هستند نیز بنویسید. مردم این اطلاعات اضافی را به دست خواهند آورد. اگر گوگل می بیند که صفحه وب شما دارای تعداد زیادی کلمات در آن است، این صفحه را به عنوان یک منبع قوی تفسیر می کند. 

 

افزایش سرعت صفحه

گوگل رسما اعلام کرده است سرعت صفحه یکی از عوامل تعیین کننده رتبه بندی صفحه است. بنابراین، سرعت بخشیدن به وب سایت شما، قابلیت مشاهده موتور جستجو را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. شما می توانید با استفاده از ابزار ارائه شده توسط گوگل به نام Pagespeed Insights، میزان صفحه خود را آزمایش کنید.

 

با این حال، مجبور نیستید بروید و میزبان گران قیمت تر برای افزایش سرعت صفحه وب خود باشید. در اینجا برخی از مواردی را که می توانید انجام دهید را برای سرعت بخشیدن به موارد زیر دقت کنید:

 

  • بهینه سازی تصاویر
  • فیلم ها را در سرور هاست خود نگذارید. در عوض، ویدیو را در YouTube آپلود کنید و لینک آن را به وب سایت خود پیوند دهید.
  • برای بارگذاری سریعتر مطالب خود از یک افزونه ذخیره یا سرویس استفاده کنید.
  • از یک شبکه تحویل محتوا (CDN) مانند CloudFlare استفاده کنید.

 

برای کسب اطلاعات در مورد خدمات ارائه شده توسط نوین هاست ، از جمله ثبت نام دامنه ، خرید هاست ، سرور مجازی در لوکیشن های مختلف ، سرور اختصاصی ، هاست ایران ، هاست اشتراکی و راه حل های هاستینگ ، به www.novinhost.org مراجعه کنید یا با شماره ۶۶۰۱۵۸۹۱ تماس بگیرید تا با یکی از اعضای بخش فروش ما صحبت کنید. پیروز و سر بلند باشید.

نوشته مشابه

ثبت نظر