• ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن
  • ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن

OpenStack : آینده رایانش ابری | بخش دوم

OpenStack : آینده رایانش ابری | بخش دوم

OpenStack : آینده رایانش ابری | بخش دوم

 

شما یک انتخاب از چندین (بین) احزاب ملی با یک ابر بر اساس همان مبنای تکنولوژی OpenStack خواهید داشت. این به این معنی است که شما به راحتی می توانید ارائه دهندگان ابر را انتخاب کنید که بهترین خواسته های شما را داشته باشد. علاوه بر یک ابر عمومی مبتنی بر OpenStack، با استفاده از ارائه دهنده ابر هلندی، بسیاری از مزایا، مانند راهنمایی و پشتیبانی شخصی، و کمک در مورد تغییرات تکنولوژی و قانون، ارائه می دهد. نه همه Clouds OpenStack یکسان هستند: پیاده سازی اتاق را برای تفسیر خود ارائه می دهد.

 

با سرور مجازی ابری ، نمونه های شما از یک محیط ذخیره سازی مرکزی تحویل داده می شود. مزیت؟ سرور مجازی ابری نمونه های موجود در دسترس را ارائه می دهد. در صورتی که یک گره محاسبه از بین رفته باشد، نمونه ها بر روی یکی از گره های دیگر محاسبه می شوند. اگر یک ارائه دهنده ابر از ذخیره سازی مرکزی استفاده نکنند ممکن است نمونه های شما به شدت در دسترس نباشد و شما باید یک راه حل را در محیط برنامه خود تنظیم کنید. این می تواند پیچیدگی های اضافی و هزینه اضافی غیر ضروری را به همراه داشته باشد.

 

آزادی انتخاب یک مزیت مهم است. به دلیل ماهیت باز OpenStack، شما می توانید محیط برنامه خود را ارتقا دهید و آن را به یک ارائه دهنده متفاوت با یک ابر بر اساس OpenStack تغییر دهید. این پاسخ مستقیم به مسئله برنامه و انتقال قابلیت اطمینان را فراهم می کند.

 

OpenStack به صورت دستی با داشبورد مدیریت می شود – یا می توان آن را کاملا خودکار کرد. API OpenStack ویژگی های بیشتری از داشبورد ارائه می دهد. شما قادر خواهید بود تمام محیط نرم افزار خود را از اجرای و مدیریت تا تخریب خودکار به طور خودکار. اتوماسیون می تواند با گرما، که بخشی از OpenStack است، تحقق یابد. با این حال، به لطف طبیعت باز شما همچنین قادر خواهید بود از سایر ابزارهای ارکستراسیون و تهیه کننده مانند Terraform، Docker Swarm، Kubernetes و Ansible استفاده کنید. این امر به شما امکان می دهد که حتی انعطاف پذیر تر و کارآمدتر از آن باشید که از استاندارد سازی استفاده می کنید، محیط های برنامه را به سرعت و به آسانی کپی کنید و به صورت پویا به رفتار برنامه خود پاسخ دهید.

 

برنامه فعلی و آینده

یک چیز روشن است: OpenStack انتخاب مناسب است – در حال حاضر و در آینده. این پلتفرم به طور فعال بر اساس ورودی کاربر بهینه سازی شده و نسخه جدید OpenStack هر شش ماه عرضه می شود. این نسخه های جدید شامل ثبات و امنیت بهبود یافته و ارائه ویژگی ها و خدمات جدید است. این باعث می شود OpenStack مناسب برای برنامه های قدیمی شما، برنامه های ابر آماده و حتی پیشرفت های آینده است که در حال حاضر هنوز در نقشه راه هستند – تا زمانی که شما انتخاب نوع مناسب از ابر OpenStack.

 

برای کسب اطلاعات در مورد خدمات ارائه شده توسط نوین هاست ، از جمله ثبت نام دامنه ، خرید هاست ، سرور مجازی در لوکیشن های مختلف ، سرور اختصاصی ، سرور مجازی ایران ، هاست اشتراکی و راه حل های هاستینگ ، به www.novinhost.org مراجعه کنید یا با شماره ۶۶۰۱۵۸۹۱ تماس بگیرید تا با یکی از اعضای بخش فروش ما صحبت کنید. پیروز و سر بلند باشید.

نوشته مشابه

ثبت نظر