• ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن
  • ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن

جشنواره ویژه نوروز ۹۷

newroz96

newroz96

ای نوبهار خندان از لامکان رسیدی   چیزی بیار مانی از یار ما چه دیدی
خندان و تازه رویی سرسبز و مشک بویی   همرنگ یار مایی یا رنگ از او خریدی
ای فضل خوش چو جانی وز دیدها نهانی   اندر اثر پدیدی در ذات ناپدیدی
ای گل چرا نخندی کز هجر بازرستی   ای ابر چون نگریی کز یار خود بریدی

همراهان گرامی سلام،

فرا رسیدن نوروز باستانی را خدمت یکایک شما مشتریان گرامی تبریک و شادباش عرض می کنیم. امیدواریم در این لحظات پایانی سال دلمان از غصه‌ها و بدی‌ها پاک شود و با قلبی سرشار از دوستی و نشاط به پیشواز سال ۱۳۹۷ برویم.

خدمات مختلف نوین هاست تا حد زیادی به فعالیت‌های نوروزی شما عزیزان وابسته است، بنابراین وظیفه خود می‌دانیم که خدمات خود را مانند گذشته با پشتیبانی مناسب به شما عرضه کنیم تا با خیال راحت در نوروز به سفر بروید یا فعالیت‌های تجاری خود را به انجام برسانید. بنابراین ساعات کاری مجموعه در نوروز را به اطلاع شما مشتریان گرامی می‌رسانیم تا در صورت نیاز به استفاده از هر یک از خدمات ما نسبت به زمان مناسب جهت ثبت سفارش یا تماس با بخش‌های مختلف مجموعه آگاه باشید.

جهت گرامیداشت نوروز و پاسداشت سنت‌های کهن ایرانی، نوین هاست تنها در روزهای ۲۹ اسفند ماه، به مناسبت تحویل سال و ۱۳ فروردین ۱۳۹۷، برای احترام به طبیعت زیبا، فعالیتی ندارد. بنابراین به شما توصیه می‌کنیم این موضوع را مد نظر داشته باشید و درخواست‌های ضروری خود را به این دو روز موکول نفرمایید.در بقیه ایام نوروز اعضای نوین هاست جهت ارائه هر چه بهتر خدمات در خدمت شما همراهان گرامی هستند که ساعات کاری دفاتر مختلف در ادامه به حضور شما می‌رسد.

تخفیف‌های ویژه نوروزی

عیدی ما به شما همراهان همیشگی تخفیف‌های ویژه روی محصول های پرطرفدار و پرفروش نوین هاست است. شما می‌توانید تا پایان فروردین ماه افر های ویژه ما را خریداری کنید. 

   * 20 درصد تخفیف سرور مجازی  کلیه لوکیشن ها (کد نخفیف: NOWRUZ97)
  ۲۰ درصد تخفیف هاست (کد نخفیف: NOWRUZ97)
  * ۲۰ درصد تخفیف سرور اختصاصی هتزنر (کد نخفیف: NOWRUZ97)

نکته مهم: کلیه تخفیف ها لایف تایم بوده و تا زمانی که تمدید صورت گیرد فعال خواهند بود. تنها با ثبت سفارش از تاریخ ۲۴ اسفند ۱۳۹۶ الی ۱۶ فروردین ماه ۱۳۹۷ ، تخفیف جشنواره فعال خواهد بود.

در ضمن در لحظه سال تحویل بین خریداران با کدهای تخفیف قرعه کشی انجام خواهد شد و به ۳ نفر از مشتریان عزیز کارت هدیه خرید ۱۰۰ هزار تومانی ارایه خواهد شد.

poro novinhost


این صفحه ۲۴ ساعته اپدیت خواهد شد بنابرین برای از دست ندادن تغییرات حتما در کانال تلگرام ما عضو شوید:

برای دریافت اخرین اخبار 

 web telegram icon

نوشته مشابه

ثبت نظر