• ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن
  • ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن

کانفیگ سرور دانلود

کانفیگ سرور دانلود

برای داشتن سایتی مناسب دانلود شما نیاز دارید از هاست دانلود نوین هاست و یا سرور دانلود استفاده کنید ، تا بتوانید فایل های مورد نظر خود را با شرایط عالی برای دانلود قرار دهید و به خوبی فایل های خود را مدیریت کنید. ازین رو نوین هاست برای آن دسته از مشتریان که هاست دانلود پاسخگوی نیاز هایشان نمی باشد و نیازمند سرویس قدرتمند تری می باشند سرویس کانفیگ سرور دانلود را پیشنهاد می کند ، در این سرویس یک سرور اختصاصی متناسب با نیز شما توسط تیم نوین هاست کانفیگ و به عنوان سرور دانلود آماده می شود تا شما به بهترین بتوانید فایل های خود را برای دانلود کاربران مدیریت نمایید ، در واقع سرور دانلود قدرتمند با کانفیگ امنیتی و نرم افزاری نوین هاست در اختیار خواهید داشت !

 

توضیحات کانفیگ سرور دانلود :

  • هاست دانلود نباید دیتابیس سرور و پایگاه داده داشته باشد . دیتابیس و پایگاه داده MySQL به دلیل مصرف بالای حافظه و پردازنده سرور در سرویس دانلود اختلال ایجاد میکند . بنا بر این اولین شرط با کفیت بودن یک هاست دانلود حرفه ای عدم وجود دیتابیس سرور است.
  • نوع وب سرور و کانفیگ وب سرور یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر کیفیت دانلود است . وب سرور آپاچی وب سرور بسیار قدرتمند و قابل انعطافی است و در صورت کانفیگ صحیح توانایی مقابله حتی با لایت اسپید و ان جین ایکس را دارد ولی این قدرت فقط برای میزبانی وب سایت است و نه ارائه هاست دانلود . بهترین وب سرور دنیا برای راه اندازی هاست دانلود به طور قطع Nginx است. قدرت این وب سرور حتی از لایت اسپید نیز بالا تر بوده و نوع کانفیگ آن تعیین کنند خواهد بود. هاست دانلود با وب سرور کانفیگ شده به صورت حرفه ای ، بهترین بازدهی ممکن در هاست دانلود را خواهد داشت . با استفاده از nginx در هاست دانلود قادر به کنترل تعداد کانکشن ها برای هر آی پی ، لیمیت کردن و محدود کردن سرعت دانلود برای کاربران بر اساس ip آدرس و سایر امکانات حرفه ای را در اختیار خواهید داشت .
  • حافظه زیاد و پردازنده قوی عامل بعدی به همراه پورت گیگ با قابلیت رد کردن ۱۰۰۰ مگابیت دیتا در ثانیه دیگر فاکتور اثر گذار بر هاست دانلود و کیفیت دانلود خواهد بود . پروسه دانلود در سرور های شلوغ و با تعداد کانکشن های همزمان نیاز به مقدار بسیار بالایی حافظه و رم در سرور دارد . در صورت فراهم نبودن حافظه به میزان کافی وب سرور کرش کرده و از ادامه مدیریت ترافیک بالا باز میماند . بنا بر این با انتخاب یک سرور مناسب و قدرتمند با پورت گیگ قادر به ارائه یک سرویس دانلود با کیفیت به مشتریان خود خواهید بود .

 

سایر خدمات و سرویس های نوین هاست :

 

گروه فنی نوین هاست مفتخر است با ارائه هاست دانلود شامل تمام موارد فوق یکی از بزرگ ترین ارائه کنندگان هاست دانلود حرفه ای در ایران است . سرور های انتخاب شده برای ارائه هاست دانلود توسط ما  با پورت گیگ هستند. پهنای باند بالا و سخت افزار قوی و با کیفیت به همراه وب سرور nginx با کانفیگ فوق حرفه ای سبب شده تا هاست دانلود ارائه شده توسط ما از کیفیت بی نظیری برخوردار شود. با سفارش کانفیگ سرور دانلود نوین هاست امنیت بالا در کنار سرعت بالا و لود بسیار پایین بر روی سرور دانلود  را تجربه کنید!

سفارش کانفیگ سرور دانلود