چاپ

گیم سرور اختصاصی


با پیشرفت دنیای کامپیوتر و البته شبکه های ارتباطی، بازیهای گروهی شکل تازه ای به خود گرفتند. اتصال مستقیم دو کامپیوتر از طریق اینترنت به کمک مودم و خطوط تلفن تجربه جدیدی برای طرفداران بازیهای گروهی بود هرچند سرعت کم در ارتباطات، همواره یکی از موانع این نوع ارتباط محسوب می گردید.

نوین هاست ارائه دهنده ی گیم سرور اختصاصی از لوکیشن های ایران و اروپا از دیتاسنتر های پارس آنلاین و آسیاتک و از اروپا از دیتاسنتر او وی اچ قابل ارائه است اگر کاربران ایرانی دارید به شما پیشنهاد می کنیم از سرور های اینترانت استفاده کنید از این رو که این سرور ها فقط از ایران قابل دسترسی هستند و دیگر نگران اتک نیستید و از سرعت و پایداری بسیار بالا و با کیفیتی برخوردار هست اگر می خواهید سرور شما از خارج از ایران در دسترس داشته باشد و از کیفیت و پایداری بالایی بر خوردار باشید دیتاسنتر او وی اچ را به شما پیشنهاد می کنیم.


سرور های ایران از لحاظ پینگ تایم و سطح دسترسی مسلما از سرور های اروپا بهتر هستند و شما در باری لگ کمتری را شاهد خواهید بود ولی اگر به هر دلیلی از سرور های اروپا می خواهید خرید کنید برای پایین اوردن لگ به شما سرور کاهش پینگ تبیان پیشنهاد می کنیم که بسیار در پایین اوردن لگ تاثیر دارد و در پایین اوردن پینگ شما تاثیر بسیار زیادی دارد.

 

امکانات سرور اختصاصی گیم