آموزش سئو

بهینه سازی موتور جستجو (سئو) یکی از تاکتیک های بازاریابی فوق العاده موثر است و اگر به درستی انجام شود می تواند درآمدزایی بالایی داشته باشد. با این حال معمولا سئو به عنوان گلوله ای نقره ای برای صاحبان کسب و کار است که بازدید کننده و ترافیک بالایی را برایشان دارد.
در حالی که سئو می تواند با یک استراتژی کامل با بازاریابی آنلاین ترکیب شود و ترافیک هدفمند و با کیفیت را برای شما بدهد.
باید به این نکته توجه کرد که سئو مسئول تبدیل ترافیک به مشتریان نیست اما با استراتژی مکمل می توانید به اهداف فروش خود با کمک سئو دست پیدا کنید.


تغییرات بنیادی


موقعیت در جستجوگرها پایه و اساس تعیین کننده برای تبدیل یک سایت به یک وب سایت بزرگ است. اگر شما سئو خوبی داشته باشید و نتوانید ترافیک حاصل از این سئو را به مشتری تبدیل کنید ضرر خیلی زیادی کرده اید و تلاش خودتان را هدر داده اید.


بسیاری از شرکت ها به شدت در سئو سرمایه گذاری می کنند بدون اینکه متوجه باشند این کار چقدر در افزایش مشتریان تاثیر دارد.


ارزش مشتری


اگر شما در مبارزات انتخاباتی موتورهای جستجو موفق هستید و یک وب سایت حرفه ای دارید الان زمان آن رسیده که برای حفظ مشتریان تلاش کنید و آن ها را به خرید بیشتر تشویق کنید.
بسیاری از شرکت ها روی خرید اولیه مشتری سرمایه گذاری می کنند در حالی که مشتری امکان بالقوه ای برای خریدهای آینده دارد و طول عمر مشتری بودن برای شما بسیار موثرتر از راهکارهای دیگر فروش و بازاریابی است. چند راه مختلف برای تعیید ارزش طول مشتری وجود دارد که اجازه بدهید با یک مثال ساده بیان کنیم. فرض کنید ارزش اولیه هر مشتری که موتور جستجو برای شما می فرستد 100 هزارتومان باشد و هر مشتری به طور متوسط هرماه یک محصول خرید کند. پس از یک سال ارزش واقعی مشتری یک میلیون و دویست هزار تومان است. در این مثال ارزش هر مشتری جدیدی که از طرف جستجوگرها به طرف شما می آیند به طور بالقوه 1,200,000 تومان باشد و یا بهتر بگوییم 12 برابر خرید اولیه. پس شما باید توجه کنید که چطور 11 خرید بعدی مشتری مال شما باشد نه رقیب شما.

تشویق تکرار خرید


رسانه های اجتماعی و ایمیل مارکتینگ ابزار بسیار مناسبی برای تشویق خرید بعدی است. داشتن استراتژی برای به دست آوردن ایمیل مشتریان و سوق دادن به سمت یافتن شما در شبکه های اجتماعی اثربخشی کلی بهینه سازی وب سایت (سئو) را تقویت می کند.
در مثال قبلی مشتری در حال برنامه ریزی برای حرید بعدی بود. فرض کنید در این حال شما بگویید اگر در لیست ایمیل ما عضو شوید در خرید بعدی 10 درصد تخفیف می دهیم. با این ترفند شما هم ایمیل مشتری را گرفته اید و هم تقریبا از خرید بعدی او مطمئن شده اید. در نتیجه ارزش مشتری شما افزایش پیدا می کند.
به شما پیشنهاد می کنیم که یک استراتژی خوب برای بدست ایمیل مشتریان و سوق دادن مشتریان به سمت شبکه اجتماعی خود داشته باشید.

نتیجه


با ترکیب سئو با یک وب سایت بزرگ و بازاریابی شبکه های اجتماعی و ایمیل مارکتینگ یک استراتژی بازاریابی آنلاین راه اندازی کنید که به طور قابل توجهی منجر به افزایش مشتریان جدید و فروش بیشتر شود و از سرمایه گذاری خود بهترین بازدهی را داشته باشید.

  • Email, SSL
  • 1 کاربر این را مفید یافتند
آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟

Related Articles

آموزش کانفیگ zpanel

آموزش کانفیگ zpanel با وارنیش کش امروز اموزشی رو که خیلی ها دنبالش هستند رو بصورت رایگان برای...

تهیه نسخه پشتیبان (بک آپ) از MySQL

1- از backup Utility در cPanel استفاده کنید.   2- به طور دستی با استفاده از phpMyAdmin  بک آپ...

لایسنس انتی شل CXS

لایسنس انتی شل CXS سلام خدمت شما کاربران محترم نوین هاست نماینده رسمی کانفیگ سرور اولین ارایه...

اموزش نصب suhosin و افزایش امنیت دایرکت ادمین

نصب suhosin و افزایش امنیت دایرکت ادمینقبلا و در مباحث گذشته ، به معرفی پچ امنیتی php با نام...

اپدیت دایرکت ادمین

اموزش اپدیت دایرکت ادمین به روز رسانی و آپدیت کردن دایرکت ادمین کنترل پنل دایرکت ادمین ، هر از...