• ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن
  • ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن

۶ نکته برای افزایش فروش آنلاین

6 نکته برای افزایش فروش آنلاین

6 نکته برای افزایش فروش آنلاین

 

ما همیشه از اصطلاح “تبدیل” برای فروش آنلاین استفاده میکنیم. و این یک کلمه است که معنای آن در قلب کاری است که کسب و کار باید انجام دهد: برای تبدیل مصرف کنندگان به برند شما اعتقاد داشته باشید. این، با این حال، ساده تر از انجام می شود. ما یک جامعه از شک و تردید هستیم، ما لفاظی های تبلیغاتی را به صورت ارزش قائل نیستیم. ما نیاز به شواهد مستقل داریم که بر اساس آنچه کسب و کار ها در مورد محصولات و خدماتشان می گویند حمایت می شود. این شواهد امروزه به شکل اثبات اجتماعی مطرح می شود و کسانی که از آن استفاده می کنند، بیشترین پیشرفت را دارند. بنابراین اثبات اجتماعی راه است که می گوید: «نه تنها کلمه ی ما را برای آن بیاور.» این تکنیک بازاریابی بسیار موثر است که به خریداران بالقوه اعتماد به نفس را از شما می گیرد. در اینجا برخی از راه هایی که می توانید از اثبات اجتماعی برای رشد کسب و کار خود استفاده کنید.

 

۱. بررسی و توصیفات خود را نمایش دهید

بررسی ها قدرتمند ترین اثبات های اجتماعی هستند زیرا مصرف کنندگان احتمالی را با بازخورد صادقانه و مستقل درباره محصولات و خدمات ارائه می دهند. در واقع، خواندن بررسی ها اکنون بخشی جدایی ناپذیر از فرآیند خرید است و بیش از ۷۰٪ از مصرف کنندگان قبل از تصمیم گیری انجام می دهند.

 

مهم نیست که آیا شما یک فروشگاه تجارت الکترونیک هستید که به بررسی محصولاتی که می فروشید و یا یک گاراژ را نشان می دهید که کیفیت خدمات خود را بررسی می کنید، تا زمانی که آنها را داشته باشید، مشتریان بیشتر مایل به اعتماد به شما هستند. اگر شما هیچ نظری ندارید، مقدار نامشخصی است. برای بسیاری از مصرف کنندگان آنلاین، این می تواند بیش از حد قمار باشد. همانطور که در مورد مشتریان توصیف می شود، اما برای آنها قابل اعتماد است، اطمینان حاصل کنید که شامل نام مشتری، یک عکس و اگر آنها مشتری تجاری، شرکت برای آنها کار می کنند.

 

۲. از قدرت آمار استفاده کنید

مردم تمایل دارند آمار را باور کنند، زیرا براساس شواهدی هستند که اندازه گیری و تأیید شده است. این باعث می شود که آنها چیزهای بسیار متقاعد کننده ای برای استفاده در تبلیغات و محتوای وب سایت شما داشته باشند. به طور موثر استفاده می شود، آنها می توانند یک راه عالی برای متقاعد کردن افرادی باشند که شما یک کسب و کار موفق هستند که می توانند اعتماد کنند.

 

۳. بالا بردن حمایت های اجتماعی

قدرت تأیید اجتماعی هرگز نباید نادیده گرفته شود. هنگامی که قصر کنزینگتون عکسی از شاهزاده شارلوت را برای دومین سالگرد تولد او گذاشت، یک قیچی جان لوئیس در همان روز پوشیده بود. این فقط حق امتیاز نیست که این اثر را دارد، هر کسی که به طور اجتماعی شناخته شده باشد می تواند همین کار را انجام دهد – چه اینکه یک مشهور محلی، یک تأثیرگذار آنلاین، کسی است که به شدت در یک حوزه خاص یا حتی یک سازمان برجسته مورد توجه قرار گرفته است. تأییدیه اعتبار بیشتری را برای نام تجاری شما ایجاد می کند و احتمال فروش را افزایش می دهد.

 

۴. مشتریان برجسته و شرکای خود را نمایش دهید

شرکت هایی که خدمات خود را به خانواده سلطنتی ارائه می دهند، می توانند مشتری های برجسته خود را با نمایش دادن مجوز های متفاوت سلطنتی انتصاب، نشان دهند. به مشتریان می گوید: “اگر از ما استفاده می کنند، ما باید خوب باشیم.” امروزه، بسیاری از شرکت ها از این مثال استفاده می کنند با نشان دادن لوگوهای اصلی خود در وب سایت های خود. این امر نه تنها باعث می شود که نام تجاری شما یک کومود اجتماعی باشد، بلکه به سایر شرکت ها اجازه می دهد تا در مورد نوع مشتریانی که می توانید خدمات خود را ارائه دهید و کیفیت خدمات مورد انتظار آنها را بشناسید.

 

۵. از اطلاعات موجود در زمان واقعی استفاده کنید

به عنوان مصرف کننده، ما تمایل به پیروی از مد و تمایل داریم که با آنچه که افراد دیگر فکر می کنند، داغ باشند. شما می توانید این اطلاعات را به راحتی در وب سایت خود با استفاده از طیف وسیعی از پلاگین ها یا ویدجت های مختلف ارائه دهید. این می تواند بازدید کنندگان خود را که محصولات محبوب ترین و یا صفحات پر بازدید ترین است. این وضعیت در زمان واقعی، مصرف کنندگان مورد علاقه را متقاعد می کند که صفحات را ببینند تا بدانند چرا این محصولات بسیار محبوب هستند. البته، محبوبیت نشانه ای است که افراد دیگر فکر می کنند که این محصولات خوب هستند، و این باعث می شود که مردم برای خرید اقدام کنند.

 

۶. بیشترین استفاده را از اعتبار خود کنید

مشروعیت می تواند راهی طولانی برای تأمین کسب و کارهای جدید باشد، بنابراین اگر شرکت شما دارای مدارکی باشد که ثابت کند شما استانداردهای شناخته شده را برآورده کرده اید، مدارک لازم را دریافت کرده اید یا اعضای بدن حرفه ای هستند، مطمئن شوید که آنها به وضوح در سایت شما نمایش داده می شوند. این اثبات اجتماعی غیرقابل انکار است که باعث می شود مشتریان در مورد استفاده از خدمات خود اعتماد به نفس داشته باشند. به عنوان مثال، اگر شما آژانس مسافرتی بودید، مردم می خواستند که شما عضو ABTA باشید یا گواهینامه ATOL داشته باشید، یا اگر شما حسابدار هستید، آنها می خواهند ببینند که شما عضو موسسه حسابداران مجاز هستید.

 

برای کسب اطلاعات در مورد خدمات ارائه شده توسط نوین هاست ، از جمله ثبت نام دامنه ، خرید هاست ، سرور مجازی در لوکیشن های مختلف ، سرور اختصاصی ، هاست ایران ، هاست اشتراکی و راه حل های هاستینگ ، به www.novinhost.org مراجعه کنید یا با شماره ۶۶۰۱۵۸۹۱ تماس بگیرید تا با یکی از اعضای بخش فروش ما صحبت کنید. پیروز و سر بلند باشید.

نوشته مشابه

ثبت نظر