• ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن
  • ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن

۵ دلیلی که شما به رسانه های اجتماعی نیاز دارید | بخش دوم

5 دلیلی که شما به رسانه های اجتماعی نیاز دارید | بخش دوم

5 دلیلی که شما به رسانه های اجتماعی نیاز دارید | بخش دوم

 

۵ دلیلی که شما به رسانه های اجتماعی نیاز دارید | بخش دوم

۴٫ نفوذ خود را افزایش دهید

نفوذ رسانه های اجتماعی، کسانی که میلیونها طرفدار دارند، بسیار قدرتمند هستند. یک صدای جیر جیر از این افراد می تواند محصول غیرمنتظره محصول را به روش جدید تبدیل کند یا یک محصول مد روز را در سالن های تاریخ محکوم کند. در حالی که شرکت ها به طور کامل از همان قدرت نفوذی برخوردار نیستند، آنها می توانند بر پیروان خود، صنعت و بازار بازار خود تاثیر بگذارند. و یک راه کسب و کار می تواند این به دست آورد این است که از طریق خود را به عنوان کارشناسان در زمینه های خود را.

 

چطور این کار را انجام می دهید؟ دو عنصر مهم وجود دارد. اولین موفقیت شماست. اگر کارشناس چیزی هستید، مردم انتظار دارند که شما موفق باشید، بنابراین موفقیت خود را ترویج می کند، مردم اعتقاد دارند که آنچه شما باید بگوئید معتبر است. در عین حال، شما باید تخصص خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. ارسال «چگونگی» پست ها و ویدیوهای وبلاگ در رسانه های اجتماعی بهترین راه برای انجام این کار است، زیرا تخصص شما برای کمک به حل مشکلات به کار می رود. افرادی که به حل این مشکلات نیاز دارند، به سرعت پیروان خود می شوند. اگر حل این مشکلات گاهی اوقات شامل خرید محصولات یا استفاده از خدمات شما می شود، و حتی بهتر است.

 

اگر شما نیاز به متقاعد کردن دارید، پس چرا سرآشپز مشهور پول زیادی از محصولات و رستوران های مارک دار خود می گیرد؟ این به این دلیل است که آنها سالها در تلویزیون به تخصص آشپزی خود می پردازند. کسانی که دستورالعمل های تلویزیونی را دوست دارند، فرض می کنند که مواد غذایی که در سوپرمارکت ها و رستوران ها فروش می دهند، به همان اندازه خوب هستند و می روند و خرید می کنند.

 

۵. مشتریان را به وب سایت خود هدایت کنید

در پایان روز، هدف اصلی رسانه های اجتماعی، ایجاد کسب و کار جدید و برای اکثر شرکت ها، محل اصلی برای انجام این کار در وب سایت خود است. این جایی است که شما صفحات فرود، توضیحات محصول و دعوتنامه را برای اقدام به تشویق کاربر برای خرید ایجاد می کنید. بنابراین مهم است که شما لینک هایی را در پست های رسانه های اجتماعی خود قرار دهید که مصرف کنندگان را به صفحات مربوطه در سایت خود ارسال می کنند. شما لازم نیست که این کار را برای همه پست های خود انجام دهید، اما برای آنهایی که مناسب هستند مانند پست هایی درباره محصولات، باید.

 

نتیجه

آیا شما بزرگ یا کوچک هستید، محلی یا ملی، ایجاد نمایه رسانه های اجتماعی و ایجاد یک استراتژی ارسالی می تواند تاثیر مثبتی بر کسب و کار شما داشته باشد. این کمک می کند تا افراد را از وجود شما مطلع سازند، به شما امکان ایجاد روابط را می دهد، آگاهی از نام تجاری را افزایش می دهد، شما را به عنوان متخصص معرفی می کند و مشتریان جدید را به وب سایت شما هدایت می کند.

 

برای کسب اطلاعات در مورد خدمات ارائه شده توسط نوین هاست ، از جمله ثبت نام دامنه ، خرید هاست ، سرور مجازی در لوکیشن های مختلف ، سرور مجازی تلگرام ، هاست ابری و سرور مجازی برج میلاد ، به www.novinhost.org مراجعه کنید یا با شماره ۶۶۰۱۵۸۹۱ تماس بگیرید تا با یکی از اعضای بخش فروش ما صحبت کنید. پیروز و سر بلند باشید.

نوشته مشابه

ثبت نظر