• ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن
  • ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن

۴ راه برای بهبود زمان بارگذاری وبسایت

۴ راه برای بهبود زمان بارگذاری وب سایت | سرعت

در اینجا یک سؤال برای شما ایجاد میشود: اولین چیزی که هر بازدید کننده در وب سایت شما توجه می کند چیست؟ هدر شما؟ آرم شما؟ تیتر شما؟ پاسخ هیچکدام از اینها نیست، زمان بارگذاری آن است قبل از اینکه یک بازدید کننده هر یک از مطالب شما را ببیند، بارگذاری وب سایت شما را تماشا خواهند کرد. انتظار این است که این عملیات بلافاصله و با سرعت اتفاق بیافتد. اگر این کار را نکنند، شروع به ترک وب سایت خواهند کرد.

اما دلایل دیگری نیز وجود دارد که چرا سایت بارگیری کند است و باعث مشکلات می شود: میزان Bounce Rate خود را افزایش دهید، باعث می شود که سایت خود را خزنده تر کنید، تجربه ای بدتر برای بازدید کننده شما و شاید مهم ترین آن رتبه بندی خود را در موتورهای جستجو کاهش می دهد. در این پست ما به اهمیت سرعت سایت برای وب سایت شما نگاه خواهیم کرد. با ماهمراه باشید!

 

چگونه سرعت سایت خود را افزایش دهیم

اولین مرحله برای هر کسی که مایل به ساختن سایت خود سریع تر است، کشف زمان بارگذاری دسکتاپ و تلفن همراه فعلی و پیدا کردن مکان هایی است که باید بهبود پیدا کرد. شما می توانید این را به راحتی با استفاده از ابزار رایگان Google PageSpeed Insights به راحتی پیدا کنید. فقط URL خود را تایپ کنید و ۱۰۰ برابر آن را برای زمان بارگذاری دسکتاپ و تلفن همراه خود نشان می دهد. علامت بالاتر، بهتر است. از ارزش بیشتر، آن نیز موضوعاتی را تعیین می کند که زمان بارگذاری خود را کند می کند و لیستی از تغییرات را ارائه می دهد که می تواند بارگذاری سریع تر را انجام دهد.

این موارد شامل مواردی مانند ذخیره سازی، فشرده سازی و بهینه سازی تصویر می باشند. مسئله دیگری که می تواند زمان بارگذاری شما را تحت تأثیر قرار دهد، عملکرد سرور مجازی شما است. این می تواند به دلیل میزبان شما با استفاده از سخت افزار کندتر باشد یا سرور مجازی را برای سرعت مطلوب تنظیم نکند. برای کسانی که در یک برنامه میزبانی مشترک هستند، می توان آن را نیز به دلیل دیگر کاربران که همه منابع سرور مجازی و هاست خود را با موضوع حل نمی کند.

 

۱. گوگل از سرعت سایت به عنوان یک عامل رتبه بندی استفاده می کند

مأموریت گوگل برای فراهم آوردن کاربران با بهترین نتایج جستجو ممکن است به معنای آن است که به طور فعال وبسایتهای بارگیری کند. این کار کسب و کار خوب را برای بازدیدکنندگان وب سایت هایی که طول می کشد تا بارگذاری شوند، به خوبی نشان نمی دهد. بنابراین، حتی اگر محتوای شما عالی باشد، رتبه بندی شما در نتایج جستجو هنوز هم می تواند رنج ببرد. و این به معنی کاهش ترافیک و فروش کمتر است. این بیشتر در مورد جستجوهای انجام شده در تلفن همراه و همچنین در رایانه ها صادق است، به طوری که اگر سایت دسکتاپ شما درست کار می کند، اما سایت تلفن همراه شما دشوار است، هنوز رتبه دهی نشده است.

 

۲. سرعت سایت بر موتور جستجوی موتور تاثیر میگذارد

اگر شما تمام مطالب خود را در اینترنت جستجو کنید، موتورهای جستجو باید کشف کنند که چه چیزی وجود دارد. این کار از طریق آنچه که به عنوان خزنده سایت شناخته می شود، انجام می شود، جایی که یک ربات جستجو به صفحه اصلی شما می آید و همه لینک ها را دنبال می کند تا زمانی که فهرستی از هر صفحه ای که می تواند پیدا کند، ایجاد کند. این صفحات و محتوای آنها سپس نمایه می شوند تا بتوان آنها را جستجو کرد.

 

هنگام انجام خزیدن، یک موتور جستجو نیاز به ارسال درخواست به سرور مجازی خود برای دریافت اطلاعات در مورد محتوای شما. با این حال، به عنوان هر درخواست از بخشی از منابع سرور مجازی شما استفاده می کند، موتورهای جستجو به شدت مایل به ارسال بیش از حد بسیاری از آنها هستند که وب سایت شما را برای بازدیدکنندگان واقعی آهسته کند. اگر زمان بارگذاری شما آهسته باشد یا زمان پاسخگویی سرور مجازی بد باشد، برای جلوگیری از بارگذاری وب سایت خود، موتورهای جستجو صفحات کمتری را جستجو می کنند.

در نتیجه، تمام صفحات شما ممکن است مستند نشده باشند و یا به روز رسانی های موجود در صفحات موجود ممکن است متوجه نشوند. این مسئله نباید برای وبسایت های کوچک مشکل بزرگی باشد، اما اگر وبسایتی بزرگ دارید که دائما محتوای جدیدی را اضافه کرده یا اگر مقادیر قابل توجهی از محتوای قدیمی تر داشته باشید، ممکن است یک مشکل باشد. یکی از راههای بهبود کارایی خزنده، بهبود ساختار سایت شما است. حذف مطالب قدیمی، ریشه کن شدن هر گونه لینک های شکسته، قرار دادن در تغییر مسیر در صورت لزوم و مرتب کردن منوها و دسته های خود را. این باعث کاهش میزان خزیدن غیرقانونی موتور جستجو می شود، بنابراین می تواند بر محتوا تمرکز کند.

 

۳. سایت های سریعتر دارای نرخ های بالاتر هستند

در حالی که مطالعات در مورد اثرات سرعت سایت با ارقام مختلف صورت گرفته است، همه آنها با یک مورد موافقند: سریعتر وب سایت، نرخ تبدیل آن بالاتر است. HubSpot در ۱۲ مورد مطالعات مختلف مورد بررسی قرار گرفت و نشان داد که یک تاخیر در زمان بارگیری در بارگیری، تبدیل و درآمد را با ۷ درصد کاهش می دهد و بازده های صفحه را ۱۱ درصد کاهش می دهد.

نتایج مشابهی برای میزان گزاف گویی نشان داده شده است: زمان بارگیری سریع تر، نرخ پایین تر است. یک صفحه ای که در ۹٫۹ ثانیه بارگذاری شد ۵۸٪ میزان جستوجو را در مقایسه با ۱۲٫۸٪ برای صفحه ای که در ۲٫۴ ثانیه بارگذاری شد، به دست آورد. این نشان می دهد که حتی کوچکترین تاخیر ممکن است خط پایین شما را تحت تاثیر قرار دهد. به سادگی، افراد دیگر باید منتظر بمانند، کمتر از آنها در تمام راه برای پرداخت هزینه می کنند. برای گرفتن این فروش و رقابت باقی مانده، باید یک وبسایت داشته باشید که سریعتر از رقبای شما بارگیری شود.

 

۴. یک وب سایت سریع برابر با کاربران شادتر است

اگر میخواهید بازدیدکنندگان تا زمانی که چیزی را خریداری نکنند، باید آنها را تجربه خوبی کنید. این به خصوص اگر شما می خواهید این مشتریان را در بلند مدت حفظ کنید. مطالعات نشان داده اند که سرعت سایت به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از ایجاد یک تجربه کاربری خوب است – به همین دلیل است که Google در هنگام رتبه بندی سایت ها اهمیت زیادی به آن می دهد. آمار مربوط به نرخ تبدیل و میزان جست و جو در این زمینه. اگر میخواهید شهرت برند شما را افزایش دهید و وفاداری مشتری را افزایش دهید، وب سایت خود را سریعتر باید یکی از مواردی باشد که شما پیوسته تلاش کنید.

 

برای کسب اطلاعات در مورد خدمات ارائه شده توسط نوین هاست ، از جمله ثبت نام دامنه ، خرید هاست ، سرور مجازی در لوکیشن های مختلف ، سرور اختصاصی ، هاست ابری و سرور مجازی آلمان ، به www.novinhost.org مراجعه کنید یا با شماره ۶۶۰۱۵۸۹۱ تماس بگیرید تا با یکی از اعضای بخش فروش ما صحبت کنید. پیروز و سر بلند باشید.

نوشته مشابه

ثبت نظر