• ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن
  • ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن

۱۰ مورد از مزایای سرور اختصاصی

10 مورد از مزایای سرور اختصاصی

10 مورد از مزایای سرور اختصاصی

 

در چند سال گذشته، VPS تبدیل به میزبانی راه حل انتخاب SMBs شده است. ارائه ی تمامی مزایای یک سرور کوچک اختصاصی اما کم هزینه، ویژگی های آن به مراتب بیشتر از میزبان های میزبان بزرگتر است و شرکت های کوچک و متوسط را به یک روش مقرون به صرفه برای گسترش قابلیت های خود می دهد. در این پست، ما به مزایای VPS نگاه می کنیم و چرا شما باید آن را در نظر بگیرید.

 

VPS چیست؟

VPS مخفف کلمات Virtual Private Server ، یک سرور مجازی خصوصی است که با استفاده از نرم افزار مجازی سازی ایجاد شده است. از یک روح در دستگاه، بر روی یک سرور فیزیکی ذخیره می شود اما از آن کاملا مستقل است. بر خلاف میزبانی وب، همچنین کاملا مستقل از هر VPS دیگر است که ممکن است در یک سرور فیزیکی قرار گیرد.

 

مزیت اول : بهبود یافتن اعتبار و قابلیت اطمینان

استقلال VPS از دیگر سرورهای مجازی بر روی سخت افزار فیزیکی به این معنی است که منابع آن را به اشتراک نمی گذارد. در مقایسه با میزبانی مشترک، این باعث می شود VPS بسیار قابل اعتماد باشد. در سرورهای میزبانی میزبان، فعالیت های ترافیک و محاسبات سایر مشتریان می تواند بر روی همه دیگر تاثیر بگذارد – اگر دو یا سه مشتری در حال ترافیک سنگین باشند، برای مثال، هر کس دیگری ممکن است تحت تاثیر قرار گیرد. این نمی تواند با یک VPS اتفاق بیفتد.

 

مزیت دوم : منابع اختصاصی

درست مانند یک سرور اختصاصی، تمام منابع VPS شما به طور کامل به شما اختصاص داده می شود. علاوه بر این، میزان فضای دیسک، CPU و RAM موجود در VPS به طور قابل توجهی بیشتر از حساب میزبانی وب شماست، به این معنی که می توانید ترافیک بیشتر و برنامه های بیشتری را اجرا کنید.

 

مزیت سوم : افزایش عملکرد و کارایی

با منابع بیشتری اختصاص داده شده به طور کامل به نیازهای کسب و کار شما، عملکرد سرور به مراتب بهتر است. بهبود پردازش قدرت و ظرفیت به این معنی است که وب سایت شما می تواند سریعتر در مرورگرهای کاربران بارگذاری شود که نشان داده شده است برای بهبود تعامل کاربران، افزایش نرخ تبدیل و افزایش رتبه بندی موتور جستجوی شما. علاوه بر این، به این معنی است که هر فرایندی که بر روی سرور شما اجرا می کنید نیز سریعتر اجرا می شود و تأثیر کمتر بر روی عملیات دیگر دارد. به عنوان مثال، وب سایت شما به آرامی اجرا نخواهد شد، در حالی که شما فایل های خود را پشت سر می گذارید یا ایمیل های فله ارسال می کنید.

 

مزیت چهارم : آزادی نرم افزار

هنگامی که شما از میزبانی مجازی استفاده می کنید، شما هیچ انتخابی در مورد نوع سیستم عامل که شما می توانید اجرا کنید، هر کس در سرور به اشتراک گذاشته است از همان استفاده کنید. با یک VPS، شما آزاد هستید که سیستم عامل را انتخاب کنید که به نیازهای شما مناسب باشد. در عین حال، برخی از حسابهای میزبانی مشترک، انواع نرم افزاری را که می توانید استفاده کنید محدود می کند. بعضی از برنامه ها قابل قبول نیستند زیرا ممکن است منابع سنگین باشند و یا ممکن است باعث ایجاد اختلاف با برنامه های دیگر شوند. با استفاده از VPS شما می توانید هر برنامه ای که انتخاب می کنید را اجرا کنید.

 

مزیت پنجم : دسترسی روت

انتخاب VPS به شما امکان دسترسی ریشه به سرور شما را می دهد. این به کاربران امکان دسترسی کامل به حساب VPS شما را میدهد که به شما امکان کنترل بیشتری بر نحوه پیکربندی سرور شما و نصب هر برنامه را میدهد. این اقدامات را می توان از طریق کنترل پنل خود انجام داد.

 

ادامه ی مزایای سرور اختصاصی را در پست بعدی ما دنبال کنید!

برای کسب اطلاعات در مورد خدمات ارائه شده توسط نوین هاست ، از جمله ثبت نام دامنه ، خرید هاست ، سرور مجازی در لوکیشن های مختلف ، سرور اختصاصی ، هاست ابری و سرور مجازی ایران ، به www.novinhost.org مراجعه کنید یا با شماره ۶۶۰۱۵۸۹۱ تماس بگیرید تا با یکی از اعضای بخش فروش ما صحبت کنید. پیروز و سر بلند باشید.

نوشته مشابه

ثبت نظر