• ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن
  • ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن

۱۰ مزیت رایانش ابری برای کسب و کارها

10 مزیت رایانش ابری برای کسب و کارها

10 مزیت رایانش ابری برای کسب و کارها

 

رایانش ابری ، جایی است که داده ها ذخیره، مدیریت و پردازش شده در شبکه ای از سرور های میزبانی شده از راه دور در اینترنت است. این امر با کسب و کار بسیار محبوب شده است؛ زیرا با امنیت بالا، ظرفیت عظیم و میزبان خدمات مدیریت شده، صرفه جویی قابل توجهی می شود. میزبانی Cloud کسب و کار با مزایای بسیاری فراهم می کند . در این پست ما نگاهی به ۱۰ مزیت آن می پردازیم ، با ما همراه باشید!

 

۱. میزبانی وب موجب صرفه جویی در هزینه شما می شود

خط پایین برای هر کسب و کار به دنبال اتخاذ یک تکنولوژی جدید این است که آیا آن را برای پول و بازده خوب سرمایه گذاری ارائه می دهد. در مورد محاسبات ابر بسیار مهم است که شما به سخت افزار خود نیاز ندارید، زیرا همه چیز در سرورهای ارائه دهنده شما میزبانی می شود. این به این معنی است که صرفه جویی در هزینه سخت افزار می تواند انجام شود و علاوه بر این شما می توانید هزینه های اداره مرکز داده خود را نیز بپردازید. شما نیازی به پرداخت فضای، قدرت، امنیت فیزیکی، بیمه و تهویه مطبوع یا نیاز به پرداخت هزینه های نگهداری در حال انجام را ندارید.

 

۲. منابع مقیاس پذیر و قیمت گذاری

اگر شما مرکز داده خود را دارید و نیاز به افزایش منابع محاسباتی دارید، باید یک سرور جدید گران قیمت خریداری کنید، نصب و پیکربندی کنید. اگر شما فقط به این ظرفیت برای پوشش تقاضای کوتاه مدت نیاز دارید، شما با دو مشکل مواجه می شوید. در ابتدا، شما چیزی را خریداری می کنید که ممکن است برای اکثر زمان ها از کار بیفتد، و دوم اینکه اگر تقاضای آن به طور غیر منتظره رخ دهد، ممکن است سرور نتواند به موقع برای مقابله با آن دست یابد.

 

با محاسبات ابری، مقیاس پذیری ساخته شده است. اگر به دلیل ناهماهنگی غیرمنتظره در ترافیک وبسایت به منابع اضافی نیاز داشته باشید، می توانید ظرفیت محاسبات خود را بلافاصله افزایش دهید. اگر این حداکثر به مدت یک یا دو روز طول بکشد، می توانید به عنوان کاهش تقاضا کاهش یابد. و، همان طور که شما بر اساس پرداختی متهم می شوید، فقط برای منابع اضافی مورد استفاده خود هزینه می کنید. نیازی نیست به طور دائمی به یک بسته بزرگتر ارتقا دهید یا یک سرور جدید را استخدام کنید. به این ترتیب، ابری توانایی افزایش چابکی و منابع رضایت بخش را فراهم می کند.

 

۳. مزیت رقابتی استراتژیک

زمان استقرار در محاسبات ابری تقریبا صفر است و برنامه های کاربردی که برای رشد و موفقیت حیاتی هستند، می توانند تقریبا بلافاصله آنلاین باشند، و به شما یک مزیت رقابتی استراتژیک را نسبت به رقبا که هنوز فن آوری ابر را به تصویب رسانده اند، نمی دهد. علاوه بر این، مقیاس پذیری ذکر شده در بالا به این معنی است که شرکت های کوچکتر که به طور معمول در برابر شرکت های بزرگ با ظرفیت بیشتری در خانه قرار دارند، در حال حاضر خود را در زمین بازی یکنواخت بدون نیاز به سرمایه گذاری در مراکز داده خود قرار می دهند.

 

۴. دسترس پذیری بالا

همانطور که کسب و کار در برنامه های کاربردی برای اجرای عملیات بحرانی خود وابسته است، خرابی می تواند فاجعه آمیز باشد. شکست سرور می تواند شرکت هایی را که به طور کامل متوقف می شوند، منجر شود و بازگشت به اینترنت می تواند فرآیند چالش برانگیز و گاهی اوقات طولانی باشد. از دست دادن می تواند قابل توجه باشد.

 

سرور میزبان، با این حال، امکان خرابی سرور را به وجود می آورد که باعث خرابی می شود. یک محیط ابر برای تحویل پیش بینی شده و سازگار با تضمین ۱۰۰٪ زمان آپگرید طراحی شده است. این به این علت است که مشتریان در ماشین های مجازی میزبان هستند که در صورت بروز مشکل می توانند بین سرور خوشه ای مهاجرت کنند. طراحان ابرهای همگرا ابر در برابر همه چیز از شکست هارد دیسک به یک کل سرور شکست می خورد، و برنامه های مضر بحرانی را قادر می سازد در همه زمان ها در دسترس باشد.

 

۵. عملکرد سریع

به منظور رقابت، ارائه دهندگان سرویس ابری باید به طور مداوم به روز رسانی تکنولوژی خود را برای پاسخگویی به خواسته های مشتریان خود. در نتیجه، محاسبات ابری سرورهای با کارایی بالا را با تکنولوژی مانند پردازنده های قدرتمند و درایوهای SSD فوق سریع ارائه می دهد.

 

ادامه ی مطالب در پست بعدی با ما همراه باشید!

برای کسب اطلاعات در مورد خدمات ارائه شده توسط نوین هاست ، از جمله ثبت نام دامنه ، خرید هاست ، سرور مجازی در لوکیشن های مختلف ، سرور اختصاصی ، هاست ایران ، هاست اشتراکی و راه حل های هاستینگ ، به www.novinhost.org مراجعه کنید یا با شماره ۶۶۰۱۵۸۹۱ تماس بگیرید تا با یکی از اعضای بخش فروش ما صحبت کنید. پیروز و سر بلند باشید.

نوشته مشابه

ثبت نظر