• ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن
  • ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن

۱۰ مزیت رایانش ابری برای کسب و کارها | بخش دوم

10 مزیت رایانش ابری برای کسب و کارها | بخش دوم

10 مزیت رایانش ابری برای کسب و کارها | بخش دوم

 

رایانش ابری ، جایی است که داده ها ذخیره، مدیریت و پردازش شده در شبکه ای از سرور های میزبانی شده از راه دور در اینترنت است. این امر با کسب و کار بسیار محبوب شده است؛ زیرا با امنیت بالا، ظرفیت عظیم و میزبان خدمات مدیریت شده، صرفه جویی قابل توجهی می شود. میزبانی Cloud کسب و کار با مزایای بسیاری فراهم می کند.

 

علاوه بر این، تعادل بار برای استفاده از درخواست مشتری به گونه ای است که به حداکثر رساندن سرعت و استفاده از ظرفیت استفاده می شود. به این ترتیب، زمانی که سرورها مشغول هستند، بار توزیع می شود تا هیچ یک از سرورها از مشکلات عملکرد رنج ببرد و سرورهای بسیار زیادی در اختیار آنها قرار بگیرند، ارائه دهنده ابر همیشه می تواند اطمینان دهد که عملکرد به طور مداوم بهینه سازی شده است.

 

۶. برنامه های جدید را سریعتر اجرا کنید

قبل از ظهور محاسبات ابری، ممکن است برنامه های کاربردی جدید را به طور هم زمان اجرا کند. با این حال، برنامه های کاربردی مبتنی بر ابر به طور چشمگیری زمان لازم برای اجرای موفق را کاهش می دهند. اکثر برنامه های مبتنی بر ابر را می توان بلافاصله بعد از ثبت نام استفاده کرد. این مزایای زیادی را برای کسب و کار ارائه می دهد. به طور خاص، یکی از این موارد این است که کسب و کارهایی که مهاجرت به ابر می توانند در عرض چند ساعت پس از ثبت نام، از AI و برنامه های کاربردی برای یادگیری دستگاه استفاده کنند.

 

۷. افزایش امنیت

با میزبانی ابر، کسب و کار شما در برابر هک، عفونت و سرقت داده های داخلی محافظت می شود. ارائه دهندگان ابر نیاز به پیروی از مقررات سختگیرانه امنیتی دارند تا از داده های مشتریان خود محافظت کنند. این شامل استفاده از فن آوری قوی فایروال است که ویژگی های سیستم های پیشگیری از نفوذ و حفاظت از جریان ویروس را دارد. این تهدیدات شناسایی و جداسازی را قبل از رسیدن به سرور خود دارند. شما حتی می توانید دفتر خود را به وسیله ویژگی های گسترده VPN گسترش دهید.

 

۸. کار انعطاف پذیر تر

محاسبات ابر انعطاف پذیری بیشتری در نحوه کار کارمندان دارد. همانطور که بر اساس اینترنت است، کارکنان می توانند به فایل ها در داخل و خارج از محل کار دسترسی پیدا کنند، و آنها را قادر می سازد تا از راه دور یا در دفتر کار کنند. بسیاری از شرکت ها از این استفاده می کنند تا کارکنان شرایط کار انعطاف پذیرتری را به کارکنان و کاهش فضای اداری که نیاز دارند کاهش دهند. به منظور کاهش هزینه ها، بسیاری از شوراهای محلی هزینه های فضای اداری را به میزان قابل توجهی کاهش می دهند، به طوری که کارکنان اجازه می دهند از خانه و با استفاده از یک سیستم گرمایش خانگی در روزهایی که به دفتر می آیند.

 

کارکنان می توانند به سیستم شرکت با استفاده از دستگاه های دارای قابلیت های وب مانند تلفن های هوشمند و لپ تاپ دسترسی داشته باشند و می توانند همزمان با دیگران با همکاری فایل های همزمان و استفاده از کنفرانس آنلاین همکاری کنند. بسیاری از کسب و کارها اکنون “سیاست خود را (BYOD)” می گیرند که توسط استفاده از یک پروتکل هویت دسترسی منطقی برای اطمینان از امنیت حمایت می شود.

 

۹. دوستدار محیط زیست

انتقال سیستم شما به ابر بدین معنی است که شما به مرکز داده خود نیاز ندارید و می توانید میزان رد پای کربن را به میزان قابل توجهی کاهش دهید. شما نیازی به سرور ندارید یا آنها را خنک نگه دارید. شما حتی به فضای داده ای نیاز ندارید که باید روشن شود. با این حال، مزایای زیست محیطی بیشتری نسبت به صرفه جویی در میزان رد پای کربن به ارائه دهنده شما وجود دارد. هنگامی که شما به ابر مهاجرت کرده اید، می بینید که اقتصاد مقیاس به این معنی است که ارائه دهنده شما می تواند از انرژی بسیار کارآمدتری استفاده کند و انرژی مورد نیاز برای اجرای سیستم های شما بسیار کمتر از آن است که در سایت وجود دارد. به این طریق، محاسبات ابری تاثیر کلی بر محیط را کاهش می دهد.

 

۱۰. ابر در آینده فعال است

ما قبلا ذکر کرده ایم که مقیاس پذیری ابری، شرکت های کوچکتری را در زمینه بازی یکسان با شرکت های بزرگتر قرار می دهد. در آینده این امر حتی مهمتر خواهد بود. با رشد اینترنت چیزها، میزان داده های بزرگ که کسب و کارها جمع آوری و پردازش می کنند، افزایش می یابد. تجزیه و تحلیل داده های بزرگ فراهم می کند اطلاعات حیاتی برای رانندگی توسعه کسب و کار و کسانی که شرکت هایی که منابع برای انجام آن هستند کسانی که بیشتر به دست آوردن. محاسبات ابر بسیار مهمترین گزینه برای ذخیره و پردازش اطلاعات بسیار زیاد است. علاوه بر این، برنامه های کاربردی مورد نیاز برای انجام این پردازش را آسان می کند.

 

برای کسب اطلاعات در مورد خدمات ارائه شده توسط نوین هاست ، از جمله ثبت نام دامنه ، خرید هاست ، سرور مجازی در لوکیشن های مختلف ، سرور اختصاصی ، هاست ایران ، هاست اشتراکی و راه حل های هاستینگ ، به www.novinhost.org مراجعه کنید یا با شماره ۶۶۰۱۵۸۹۱ تماس بگیرید تا با یکی از اعضای بخش فروش ما صحبت کنید. پیروز و سر بلند باشید.

نوشته مشابه

ثبت نظر