• ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن
  • ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن

چگونه کلود به استارت آپ ها کمک میکند تا با شرکت های بزرگ رقابت کنند

چگونه کلود به استارت آپ ها کمک میکند تا با شرکت های بزرگ رقابت کنند

چگونه کلود به استارت آپ ها کمک میکند تا با شرکت های بزرگ رقابت کنند

 

چالش انگیز بودن یک راه اندازی است. شما ایده های فوق العاده ای دارید، علاقه ای به محصولات و برنامه های دقیق برای ایجاد آن ندارید. اما ماهی بزرگتر وجود دارد که منابع و زیرساخت های فناوری اطلاعات برای حمله به بازار بسیار سریعتر از شما می توانند وجود داشته باشند. خوب، این مورد قبلا مورد است، اما دیگر. با زیرساخت ابر – به عنوان یک سرویس (IaaS)، شما هم اکنون می توانید در زمین بازی یکسان رقابت کنید. در اینجا چگونگی تغییر زیرساخت های ابر می تواند این است که شروع به رشد در برابر شرکت های تاسیس شده می کند.

 

 

زیرساخت در یک بودجه

یکی از چیزهایی که مانع توسعه بسیاری از راه اندازی ها می شود، هزینه گرایی برای توسعه یک زیرساخت فناوری اطلاعات داخلی است. فاکتور در هزینه کارکنان فناوری اطلاعات، محل کار، سخت افزار، توسعه نرم افزار و هر گونه ضرر و زیان لازم است و آسان است که بدانیم چگونه یک سیستم ایجاد می کند که می تواند با تجزیه و تحلیل داده های بزرگ، برنامه های گرسنه و وب سایت های سنگین ترافیک مواجه شود. مزیت ابر این است که بسیاری از این هزینه های زیربنایی را می توان ریشه کن کرد. هیچ نیازی به محل یا سخت افزار وجود ندارد. بسیاری از نرم افزار ها در هزینه های بسیار پایین در دسترس هستند الزامات کارکنان IT بسیار کاهش می یابد و نیازی به پرداخت هزینه های اضافی وجود ندارد. به عنوان یک نتیجه از استفاده از ابر، شروع به کار می تواند زیرساخت مورد نیاز برای رقابت با کسب و کار بزرگتر در مقدار کسری از هزینه ایجاد یک سیستم در خانه به دست آوردن.

 

زمان سریع به بازار

در دنیای کسب و کار امروز، هزینه ساخت زیرساختی مهم نیست؛ این نیز سرعت آن است که شما می توانید آن را گسترش دهید. این که آیا آن محصول را راه اندازی می کند یا واکنش نشان می دهد به تغییرات در بازار، اولا رسیدن به آنجا می تواند مزایای قابل توجهی برای یک شرکت داشته باشد و بنابراین ضروری است که بتوانید زیرساخت خود را سریعا راه اندازی کنید. با ابر، سرعت راه اندازی می تواند به طور چشمگیری کاهش یابد. در حال حاضر ممکن است یک زیرساخت فناوری اطلاعات کاملا کاربردی را راه اندازی کنید که یا سیستم موجود خود را جایگزین کرده یا به عنوان ترکیبی با آن کار می کند. با کمترین زمان لازم برای ساخت و آزمایش سیستم، شما می توانید اهداف متمرکز بر کسب و کار خود را به زودی از سیستم داخلی شروع و پایان دهید. به این معنا، استقرار سریع ابر می تواند شروع به کار بسیار بیشتر از شرکت های بزرگ که با سیستم های داخلی کار می کنند.

 

مقیاس پذیری مقرون به صرفه

راه دیگری که فناوری ابر باعث می شود شروع به راه اندازی سریعتر از طریق توانایی آن در ارائه مقیاس پذیری نامحدود باشد. زمانیکه به ظرفیت اضافی درون سیستم خود نیاز دارند، زمان بیشتری برای شروع کار وجود دارد، چه اینکه پهنای باند، CPU، RAM یا فضای ذخیره سازی باشد. در ابر، این را می توان به صورت یک یا چند لحظه به دست آورد، زیرا ارائه دهنده خدمات دارای تمام منابع مورد نیاز است. از سوی دیگر، استفاده از سیستم داخلی، به معنای خرید سرورهای جدید و نصب و پیکربندی نرم افزار است. تفاوت زمان واکنش بین این دو می تواند عواقب بحرانی داشته باشد.

ادامه مطلب در پست بعدی!

برای کسب اطلاعات در مورد خدمات ارائه شده توسط نوین هاست ، از جمله ثبت نام دامنه ، خرید هاست ، سرور مجازی در لوکیشن های مختلف ، سرور اختصاصی ، هاست ابری و سرور مجازی آلمان ، به www.novinhost.org مراجعه کنید یا با شماره ۶۶۰۱۵۸۹۱ تماس بگیرید تا با یکی از اعضای بخش فروش ما صحبت کنید. پیروز و سر بلند باشید.

نوشته مشابه

ثبت نظر