• ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن
  • ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن

چگونه می توان یک حساب کاربری cPanel در WHM ایجاد کرد

چگونه می توان یک حساب کاربری cPanel در WHM ایجاد کرد

چگونه می توان یک حساب کاربری cPanel در WHM ایجاد کرد

 

در حال اجرا اولین سرور شما می تواند دلهره آور باشد. حتی اگر شما با اجرای یک حساب کاربری cPanel آشنا هستید، با توجه به مدیریت وب میزبان (WHM) بسیار دشوار است. اولین گام به موفقیت اجرای WHM ایجاد یک حساب کاربری cPanel است.

 

از کجا شروع کنیم

پس از ورود به WHM، دو راه برای حرکت به جایی که می توانید یک حساب کاربری cPanel ایجاد کنید وجود دارد. اول، شما می توانید بر روی توابع حساب کلیک کنید، و در آن صفحه کلیک کنید ایجاد یک حساب جدید. همچنین شما می توانید برای “ایجاد یک حساب جدید” در نوار جستجوی در گوشه سمت چپ WHM جستجو کنید. اول، WHM باید بداند نام دامنه برای وب سایت اصلی در این حساب cPanel چیست.WHM از این دامنه برای ایجاد نام کاربری برای حساب cPanel استفاده خواهد کرد. این نام کاربری معمولا هشت حرف اول دامنه است. همچنین این نام کاربری نمیتواند بیش از هشت حرف باشد.

 

بعد، این حساب cPanel نیاز به یک رمز عبور دارد. همچنین این رمز عبور مجددا نیاز به اطمینان دارد که هنگام ایجاد گذرواژه آن را نادرست تایپ کنید. اگر دوست دارید، می توانید از ساخته شده در رمز عبور ژنراتور برای ایجاد یک رمز عبور امن استفاده کنید. در نهایت، حساب cPanel نیاز به یک آدرس ایمیل دارد. WHM به طور خودکار اطلاعات مهم مربوط به حساب را به این آدرس ایمیل به عنوان حوادث حقیقی ارسال می کند.

 

گام بعدی این است که تصمیم بگیرید که یک بسته حساب کاربری داشته باشید. در cPanel، بسته ها بسته های تنظیمات پیکربندی هستند که می توانند به راحتی به همان گروه از تنظیمات به چندین حساب cPanel داده شوند. آنها مخصوصا مفید هستند اگر می خواهید همان تنظیم را در میان چندین حساب تغییر دهید: یک پیکربندی برای بسته و تغییر برای همه حساب ها با استفاده از آن انجام می شود.

 

گزینه های هفت، هشت و نه محدود زیر دامنه ها، دامنه های پارک شده و دامنه های افزونه را به ترتیب. دهم تعداد ایمیل های فرستاده شده توسط یک دامنه را در هر ساعت محدود می کند. شما نباید این کار را برای یک مشتری محدود کنید مگر آنکه شروع به ایجاد فشارهای ناخواسته در سرور ایمیل کنید. گزینه یازدهم و نهایی منبع به عنوان ارزش آن را درصد می گذارد. این مقدار ارسال ایمیل در هر ساعت را که با شکست مواجه می شود یا به تعویق می افتد محدود می کند، در مقایسه با تمام ایمیل هایی که حساب cPanel آن ساعت را ارسال می کند. این می تواند در کاهش میزان اسپم حساب کاربری موفق در ارسال، مفید باشد، اگر آنها این کار را انجام دهند.

 

بخش بعدی با تنظیمات مختلف برای حساب در ارتباط است. اول، “اختصاص داده شده به IP” تعیین می کند که آیا حساب در میزبان اصلی در IP سرور مشترک است. به طور کلی، IP های اختصاصی فقط برای سایت هایی که یک گواهینامه SSL نصب می شوند، مورد نیاز است. در غیر این صورت، در IP اصلی سرور مشترک، هیچ آسیبی وجود ندارد.

 

برای کسب اطلاعات در مورد خدمات ارائه شده توسط نوین هاست ، از جمله ثبت نام دامنه ، خرید هاست ، سرور مجازی در لوکیشن های مختلف ، سرور اختصاصی ، هاست ایران ، هاست اشتراکی و راه حل های هاستینگ ، به www.novinhost.org مراجعه کنید یا با شماره ۶۶۰۱۵۸۹۱ تماس بگیرید تا با یکی از اعضای بخش فروش ما صحبت کنید. پیروز و سر بلند باشید.

نوشته قبلینوشته بعدی

نوشته مشابه

ثبت نظر