• ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن
  • ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن

نمای کلی سرور اختصاصی مجازی

نمای کلی سرور اختصاصی مجازی

نمای کلی سرور اختصاصی مجازی

 

سرور خصوصی مجازی نوین هاست یک راه حل میزبانی حقوقی بر اساس درایوهای حالت ssd است که به عنوان یک افزودنی برای یک برنامه نوین هاست موجود یا یک سرویس مستقل در دسترس است. VPS ها نوین هاست از لینوکس VServer برای ایجاد یک «ماشین مجازی» استفاده می کنند که کاربر CPU و RAM را از دیگر کاربران در یک ماشین فیزیکی محافظت می کند.

به عنوان مثال، در سرورهای مشترک سرور دیگر کاربران به اشتراک گذاشته می شوند. در VPS، این منابع بیشتر جدا شده اند که عملکرد را بهبود می بخشد و به حفظ ثبات کمک می کند.

شما می توانید جزئیات قیمت گذاری برای برنامه های VPS را در وب سایت نوین هاست بررسی کنید.

 

این مقاله جزئیات در مورد چگونگی اضافه کردن یک:

  • سرور VPS
  • کاربر VPS
  • جزئیات دیگر برای مدیریت و استفاده از VPS شما.

 

چه ویژگی های VPS شامل است؟

CPU و RAM محافظت شده
فرآیندهای ماندگار مجاز می باشند (و هرگز کشته نمی شوند)
توانایی تغییر حافظه در پرواز بدون نیاز به راه اندازی مجدد
قابلیت راه اندازی مجدد سرور از پانل

حافظه تاریخی و نمودار بار را می توان در پانل مشاهده کرد
درایوهای مبتنی بر SSD با سرعت ۲۰ برابر سریعتر از درایوهای معمولی SATA ارائه می دهند

فرآیندهای مداوم

بر خلاف راه اندازی مجدد میزبانی وب به طور منظم، VPS ها برای فرایندهای مداوم برای اجرا اجازه می دهند. صرف نظر از اینکه چه مدت طول می کشد تا این فرآیندها را اجرا کنیم (Web invoked، console invoked، cron یا غیره)، هرگز فرآیندها توسط سرور انجام نمی شود.

تنظیمات سرور پویا

بسیاری از گزینه های پیکربندی کلیدی برای سرور VPS شما بر روی سیستم اتوماسیون اتوماتیک نوین هاست پیکربندی شده اند تا بهترین منابع سرور موجود خود را به دست آورید.
برای مثال، اگر شما یک سرور VPS 300MB داشته باشید، Apache پیکربندی شده است که از مقدار کمتری از حافظه استفاده کند، مگر اینکه یک سرور ۱۰۰۰ مگابایتی داشته باشید. پیکربندی آپاچی متناسب با تخصیص حافظه است و هنگامی که تخصیص برای سرور افزایش می یابد تنظیم می شود.

 

DNS وایلکارد

لطفا از مقاله DNS وایلدکارد برای راهنمایی در مورد چگونگی فعال کردن این سرویس بازدید کنید.

برای کسب اطلاعات در مورد خدمات ارائه شده توسط نوین هاست ، از جمله ثبت نام دامنه ، خرید هاست ، سرور مجازی در لوکیشن های مختلف ، سرور اختصاصی ، هاست ابری و سرور مجازی ایران ، به www.novinhost.org مراجعه کنید یا با شماره ۶۶۰۱۵۸۹۱ تماس بگیرید تا با یکی از اعضای بخش فروش ما صحبت کنید. پیروز و سر بلند باشید.

نوشته مشابه

ثبت نظر