• ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن
  • ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن

مزایای هوش مصنوعی

مزایای هوش مصنوعی

مزایای هوش مصنوعی

 

یکی از جدیدترین مزایای محاسبات ابری این است که کسب و کار را قادر می سازد تا از هوش مصنوعی (AI) استفاده کند. این فن آوری به سرعت در حال توسعه فرصت های توسعه قابل توجهی را فراهم می کند که بسیاری از شرکت ها قبلا سریع به آن دست یافته اند. در این پست، ما به برخی از راه هایی که شرکت شما می تواند از AI مبتنی بر ابر بهره مند شود، نگاه می کنیم.

 

۱. بهبود تجارب خرید شخصی

ارائه مشتریان با بازاریابی شخصی باعث افزایش تعامل، کمک به تولید وفاداری مشتری و بهبود فروش می شود. به همین دلیل شرکت ها تلاش زیادی را در این زمینه انجام می دهند. یکی از مزایای استفاده از AI این است که آن را قادر به شناسایی الگوها در عادات مرور وب و رفتار خرید است. با استفاده از میلیون ها معاملات ذخیره شده و تجزیه و تحلیل شده در ابر، AI قادر به ارائه بسیار دقیق ارائه می دهد به مشتریان فردی است.

 

۲. خودکار سازی تعاملات مشتری

بیشتر تعاملات مشتری، مانند ایمیل، چت آنلاین، مکالمات رسانه های اجتماعی و تماس های تلفنی، در حال حاضر نیاز به دخالت انسان را دارد. AI، با این حال، شرکتها را قادر میسازد این ارتباطات را خودکار کند. با تجزیه و تحلیل داده های جمع آوری شده از ارتباطات قبلی، برنامه های کامپیوتری را قادر می سازد تا مشتریان را به دقت پاسخ دهند و با سوالات خود مقابله کنند. چه چیزی بیشتر است، وقتی AI با یادگیری ماشین ترکیب شده است، بیشتر سیستم عامل های AI در تعامل هستند، بهتر است آنها تبدیل شوند.

 

۳. کمک بلادرنگ

AI نیز برای کسب و کارهایی مفید است که نیاز به ارتباط مداوم با حجم زیادی از مشتریان در هر روز دارند. برای مثال، در صنعت حمل و نقل، شرکت های اتوبوس، قطار و شرکت های هواپیمایی که می توانند میلیون ها مسافر در روز داشته باشند می توانند از AI استفاده کنند تا در زمان واقعی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند تا اطلاعات مسافرتی شخصی مانند اطلاع از تاخیر ارسال شوند. برای مثال، برخی از شرکت های اتوبوس در حال حاضر مسیر اتوبوس خود را بررسی می کنند و از AI استفاده می کنند تا مسافران را با به روز رسانی های زمان واقعی در مورد مسیر اتوبوس و زمان برآورد آن بگذرانند. مشتریان این اطلاعات را در برنامه شرکت اتوبوس دریافت می کنند.

 

۴. اتوماسیون صنعتی

AI قادر به استفاده از فن آوری های دیگر است که اتوماسیون را در کسب و کار افزایش می دهد. برای مثال، AI را می توان برای کنترل روبات ها در کارخانه ها یا حفظ دمای ایده آل با استفاده از حرارت هوشمند استفاده کرد. در ژاپن، روبات های انسان به دنبال در حال حاضر به عنوان پذیرندگان در برخی از هتل های هتل ها خودکار ثبت نام، خدمات رزرو و فروش (در چهار زبان) با سوالات مشتریان خدمت می کنند. در خرده فروشی، AI نیز با فناوری RFID و ابر برای پیگیری موجودی ارتباط دارد. در چین، نیروهای پلیس برای گرفتن مجرمان از AI استفاده می کنند. این کشور یک شبکه CCTV گسترده ای دارد و AI از تشخیص چهره برای شناسایی و شناسایی مظنونان استفاده می کند تا بتوانند آنها را دستگیر کنند.

 

۵. پیش بینی نتایج

یکی دیگر از مزیت های AI این است که قادر به پیش بینی نتایج بر اساس تجزیه و تحلیل داده ها است. به عنوان مثال، آن را می بیند الگوهای در داده های مشتری است که می تواند نشان دهد که آیا محصولات در حال حاضر در فروش به احتمال زیاد به فروش و در چه حجم. همچنین پیش بینی می شود که تقاضا از بین می رود. این می تواند در کمک به یک شرکت خرید سهام صحیح و در حجم مناسب مفید باشد. پیش بینی شده است که در عرض ۱۰ سال، روزهای فروش فصلی به پایان خواهد رسید زیرا AI به این معنی است که موجودی بسیار کمی برای فروش وجود دارد.

 

۶. بهبود روند استخدام

این ممکن است اخبار بد برای شرکت های استخدام، اما AI در حال حاضر کمک به کسب و کار به طور خودکار استخدام کارکنان جدید. این می تواند به سرعت از طریق برنامه های مختلف تجزیه شود، به طور خودکار رد کسانی را که مشخصات شخصی شرکت را رعایت نمی کنند. این نه تنها موجب صرفه جویی در زمان (و یا پول صرف شده در یک سازمان استخدام) می شود، بلکه همچنین تضمین می کند که در روند کوتاه مدت تبعیض یا تعصب وجود ندارد. برنامه های AI در دسترس حتی می توانید از بسیاری از کارهای اداری استخدام مراقبت کنید.

 

برای کسب اطلاعات در مورد خدمات ارائه شده توسط نوین هاست ، از جمله ثبت نام دامنه ، خرید هاست ، سرور مجازی در لوکیشن های مختلف ، سرور اختصاصی ، سرور مجازی ایران ، هاست ابری و راه حل های هاستینگ ، به www.novinhost.org مراجعه کنید یا با شماره ۶۶۰۱۵۸۹۱ تماس بگیرید تا با یکی از اعضای بخش فروش ما صحبت کنید. پیروز و سر بلند باشید.

نوشته مشابه

ثبت نظر