• ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن
  • ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن

مزایای سرور اختصاصی | بخش دوم

مزایای سرور اختصاصی | بخش دوم

مزایای سرور اختصاصی | بخش دوم

 

مزیت ششم : سرویس کاملا مدیریت شده

اگر فکر می کنید به روز رسانی VPS به معنای نیاز به مدیریت سرور خود را، شما خوشحال خواهید بود که بیشتر شرکت های میزبانی وب میزبان مدیریت VPS را مدیریت کنند، در حالی که این مسئولیت را از طرف شما انجام می دهند. یک ارائه دهنده خوب سخت افزار، نرم افزار مجازی سازی و سیستم عامل خود را حفظ و به روز می کند. آنها همچنین هر گونه تکه های امنیتی را از طرف شما اعمال خواهند کرد.

 

مزیت هفتم : پشتیبانی جامع فنی

یکی از مزیت اصلی برخی از میزبانی های VPS این است که با پشتیبانی ۲۴ ساعته پشتیبانی می کند، این بدان معنی است که اگر شما با سرور خود مشکل دارید یا به برخی از جنبه های فنی بیشتر در مورد میزبانی نیاز دارید، یک متخصص فنی همیشه در دست برای حل مسئله. در تیم نوین هاست، تیم پشتیبانی ما نیز خدمات مشاوره امنیتی و نرم افزاری را برای کمک به نگه داشتن VPS بهینه سازی می کند.

 

مزیت هشتم : نظارت بر سرور

با افزایش نیاز به امنیت در برابر حملات سایبری، خوب است بدانید که برخی از ارائه دهندگان خدمات VPS به طور جدی سرور و سخت افزار مربوطه را برای هر تهدید نظارت خواهند کرد. نظارت بر سرور اطمینان می دهد که تهدیدات مانند هک شدن، بدافزار و حملات DDoS به سرعت مورد قبول قرار می گیرند تا بتوانند هرگونه آسیب را انجام دهند.

 

مزیت نهم : میزبانی چندگانه دامنه

بسیاری از شرکت ها بیش از یک وبسایت را اداره می کنند و اگر چه در حساب های میزبانی مشترک به دست می آیند، اغلب به این معنی است که منابع محدودی که در حال حاضر محدود هستند حتی بیشتر گسترش می یابند. وب سایت های بیشتری که در یک اشتراک میزبانی مشترک اجرا می شوند، کمتر قابل اعتماد خواهد بود. منابع بسیار بیشتر در دسترس در VPS به این معنی است که میزبانی چند دامنه بدون هیچ مشکلی در انجام کارها رخ می دهد.

 

مزیت دهم : پشتیبان گیری داده های ابر

پشتیبان گیری باید بخش مهمی از برنامه بازیابی فاجعه شما باشد، بنابراین مهم است که هر ارائهدهنده میزبانی وب VPS یک راه حل پشتیبان ارائه دهد که به شما امکان پشتیبان گیری خودکار و برنامه ریزی شده را برای نیازهای تجاری شما را تنظیم می کند. راه حل هایی مانند R1Soft شما را قادر می سازد تا از سرور خود در کل سرور VPS خود پشتیبان گیری کنید به این معنی که در صورت وقوع یک فاجعه، شما قادر خواهید بود بدون هیچ زمان بهبود یابد.

 

 

نتیجه

میزبانی VPS فراهم می کند راه مقرون به صرفه برای ارتقاء از میزبانی وب به یک راه حل که ارائه می دهد بسیاری از ویژگی های سرور اختصاصی: منابع بیشتر، افزایش کنترل و انعطاف پذیری بیشتر. اضافه کردن به این خدمات مدیریت شده و پشتیبانی فنی است که همراه با VPS است و این راه حل ایده آل برای کسب و کارهای کوچک و متوسط به دنبال بهبود قابلیت های فناوری اطلاعات خود است.

 

برای کسب اطلاعات در مورد خدمات ارائه شده توسط نوین هاست ، از جمله ثبت نام دامنه ، خرید هاست ، سرور مجازی در لوکیشن های مختلف ، سرور اختصاصی ، هاست ابری و سرور مجازی ایران ، به www.novinhost.org مراجعه کنید یا با شماره ۶۶۰۱۵۸۹۱ تماس بگیرید تا با یکی از اعضای بخش فروش ما صحبت کنید. پیروز و سر بلند باشید.

نوشته مشابه

ثبت نظر