• ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن
  • ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن

شبکه سرور اختصاصی فرانسه

شبکه سرور اختصاصی فرانسه

با توجه به کاربردهایی که سرور اختصاصی برای کاربران به ارمغان می آورد در این مقاله می خواهیم به شبکه ی دیتاسنتر سرور اختصاصی فرانسه بپردازیم .

 

شبکه سرور اختصاصی فرانسه

 

شبکه سرور اختصاصی فرانسه

سرور اختصاصی فرانسه سخت افزار قدرتمندی که در اختیار کاربران قرار می دهد تا کاربران بتوانند با استفاده از مجازی سازی ، سرور مجازی یا سرور مجازی فرانسه بسازند و یا بر روی سرور اختصاصی فرانسه با نصب کنترل پنل هاستینگ اقدام به راه اندازی و حتی فروش سرویس هاست یا هاست فرانسه نمایند .

 

علاوه بر سخت افزار قدرتمند سرور اختصاصی فرانسه که در بالا ذکر شد از ویژگی های دیگر این سرویس می توان به شبکه ی بسیار قدرتمند سرور اختصاصی فرانسه اشاره نمود که در واقع هدیه ای از طرف دیتاسنتر OVH به کاربران و خریداران سرور اختصاصی فرانسه می باشد.

 

سرور اختصاصی فرانسه با قرارگیری در شبکه قدرتمند دیتاسنتر OVH بستری امن و مطمئن برای تجارت الکترونیکی شما به همراه فایروال های سخت افزاری ارائه می دهد ، یکی از مشکلاتی که همواره کاربران و یا مدیران آی تی با آن همراه هستند حمله های DDOS می باشد که می تواند آسیب زیادی به شبکه و سرور و حتی کسب و کار مدیران وارد کند اما سرور اختصاصی فرانسه به دلیل مجهز بودن به فایروال های سخت افزاری و anti – DDOs تا حد زیادی جلوی این گونه حملات را می گیرد تا شما بتوانید به راحتی از سرور اختصاصی با سرور مجازی خود استفاده کنید و نگران این گونه حملات نباشید .

 

دیتاسنتر OVH با داشتن دو لوکیشن فیزیکی مختلف در فرانسه و کانادا سرور اختصاصی ارائه می کند که با تهیه سرور اختصاصی فرانسه شما می توانید بر روی این سرور اختصاصی آی پی های کشور هایی چون هلند و آلمان نیز داشته باشید .

 

اگر مدیر سایت هستید و سایت شما کاربران زیادی دارد و شما نیاز به یک سرر امن برای مدیریت هاست خود دارید سرور اختصاصی فرانسه بهترین انتخاب برای شما می باشد چون علاوه بر تامین سخت افزار مناسب با فایروال های قدرتمند دیتاسنتر OVH دیگر نگران حمله بر روی سایت خود نباشید و بدون دغدغه به تجارت الکترونیکی خود بپردازید .

 

سرور اختصاصی فرانسه علاوه بر همین فایروال سخت افزاری که ارائه می دهد برای کاربرانی که خیلی نسبت به حمله ها حساس هستند و شبکه ۱۰۰ % ایمن می خواهند فایروالی تحت عنوان گیم فایروال ارائه می دهد که به صورت ۱۰۰ % در کنترل کاربر می باشد و به صورت پیش فرض خیلی از پورت های غیر ضروری سرور و مستعد برای حمله بسته می باشد .

 

از دیگر ویژگی هایی که شبکه دیتاسنتر OVH را نسبت به سایر دیتاسنتر ها متمایز تر می کند در ارائه سرور مجازی بر روی سرور اختصاصی فرانسه خودنمایی می کند و آن ست شدن آی پی ها بر روی مک های یکتا می باشد که با این امکان کاربران نتوانند از سایر آی پی های رنج استفاده کنند و یا به اسنیف شبکه بپردازند . اگر برای کسب و کار خود و یا برای مدیریت سایت خود به سرور اختصاصی با منابع بالا و همچنین شبکه ای امن و مطمئن دارید توصیه نوین هاست سرور اختصاصی فرانسه می باشد تا با شبکه سرور اختصاصی فرانسه تجارتی بی دغدغه داشته باشید.

 

نوشته مشابه

ثبت نظر