• ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن
  • ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن

سرور مجازی ارزان ایران

سرور مجازی ارزان ایران

سرور مجازی ارزان ایران یک ماشین مجازی می‌باشد که امکان اجرا، نصب و قابلیت کنترل نرم‌ افزارها را مانند یک سرور واقعی در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

 

سرور مجازی ارزان ایران

 

 

سرور مجازی ارزان ایران

دقیقا همانند یک سرور اختصاصی مستقل و با همان سطح دسترسی کار می کنند، با این تفاوت که چند عدد سرور مجازی بر روی یک سرور فیزیکی قرار می گیرند. بدین صورت که با استفاده از تکنولوژی های مجازی سازی مانند VMWARE و استفاده از سخت افزار های پرقدرت و پیشرفته، یک سرور فیزیکی به چندین سرور مجازی به عنوان مثال سرور مجازی ارزان ایران با امکانات مختلف تقسیم می شود. هر سرور مجازی ایران با استفاده از تنظیمات اولیه، سهم خاصی از منابع سرور از قبیل پردازنده، حافظه اصلی، فضای دیسک سخت، پهنای باند و … را به صورت اختصاصی و تضمین شده در اختیار می دهند .

 

از مزایای سرورهای مجازی ارزان ایران می توان به پینگ پایین و مطلوب آن اشاره داشت که اثرات بسیار زیادی در کیفیت کار شما خواهد داشت. همچنین سرورهای ارزان ایران در بخش ترافیک داخلی بازدهی سرعت به مراتب بالاتری به نسبت سرور های خارج از کشور دارند.

 

در حالی که در کشور ما همچین منابعی وجود نداشت، سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی بزرگ برای دسترسی کاربران به منابع اطلاعاتی خود ناگزیر از اجاره سرور از مراکزی در خارج از کشور بوده‌اند. این روش مشکلاتی از قبیل کاهش امنیت اطلاعات، عدم ارائه ی خدمات مناسب پشتیبانی مرکز ارائه دهنده‌ی خدمات، ایجاد هزینه‌های بیش‌تر برای سازمان‌ها و نیز بروز دغدغه‌های امنیتی برای مشتریان می‌شد. مخصوصا به جهت این که مراکز داده‌ی موجود در جهان که اقدامات امنیتی مطمئنی به مشتریان خود ارائه نمی‌کنند. از این رو سازمان‌ها ناگزیر بودند خدمات مورد نیاز خود را از مراکزی دریافت کنند که هیچ شناختی نسبت به آن‌ها نداشتند و در صورت بروز مشکلات فنی، امنیتی و سایر مشکلات جایی برای بیان مشکلات‌ خود در اختیار نداشتند در نتیجه پشتیبانی مطمئن تقریبا وجود نداشت.

 

پارس آنلاین

با تکیه بر تجهیزات زیربنایی، سخت‌ افزاری و نرم‌ افزاری و امنیتی منطبق با آخرین استانداردهای جهان مرکزی ایمن و کارآمد برای خدمت رسانی به شما قابل ارائه می باشد.

 

سرور مجازی زیرساخت

سرورهای مجازی ارزان ایران دارای منابع کاملا اختصاصی می باشد و پنل اختصاصی مدیریت در آن ارائه میشود.

پنل اختصاصی مدیریت پهنای باند و ترافیک مصرفی در تمامی سرور ها از بهترین سخت افزارهای دسترسی به سرور های مجازی بدون محدودیت و روت میباشد امکان فعال سازی کارت صدا بر روی انواع ویندوز و ارائه ی سیستم عامل های مختلف از جمله مزایاهای آن میباشد.

امکان دانلود بسته‌های نرم‌افزاری از داخل شبکه با سرعت بسیاربالا فراهم است امکان پرداخت بیش از یک ماه نیز فراهم است.

 

سرور مجازی ایران تبیان

برای ارائه این سرویس از سرورهایی با پردازنده های پرقدرت و به روز استفاده شده است که قدرت پردازش بالایی داشته باشند .برای پیاده سازی یک سیستم مجازی شده بر اساس نوع سیستم عامل پایه، معماری و نیازمندی ها از نرم افزارهای متعددی می توان استفاده نمود. در سرور های تبیان ما در خصوص استفاده تکنولوژی مجازی سازی از قدرتمند ترین نرم افزارها استفاده شده است. مشتریان سرویس سرور مجازی میتوانند از خدمات پشتیبانی ۲۴ساعته و سرویس مدیریت شده برای حفظ کیفیت سرور خود بهره جویند.

 

برای کسب اطلاعات در مورد خدمات ارائه شده توسط نوین هاست ، از جمله ثبت نام دامنه ، خرید هاست ، خرید سرور مجازی در لوکیشن های مختلف ، سرور اختصاصی ، هاست ایران ، هاست اشتراکی و راه حل های هاستینگ ، به www.novinhost.org مراجعه کنید یا با شماره ۶۶۰۱۵۸۹۱ تماس بگیرید تا با یکی از اعضای بخش فروش ما صحبت کنید. پیروز و سر بلند باشید.

نوشته مشابه

ثبت نظر