• ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن
  • ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن

اشتباهات رایج در ساخت وب سایت که هرگز نباید انجام دهید

اشتباهات رایج در ساخت وب سایت که هرگز نباید انجام دهید

اشتباهات رایج در ساخت وب سایت که هرگز نباید انجام دهید

 

شما از مرور خود می دانید که برخی از وب سایت ها به طرز بد طراحی شده اند، حتی اگر محتوای خوب باشد، هرگز به عقب برگردید. دادن یک بازدید کننده یک تجربه ضعیف می تواند یک وب سایت را بکشد و یک کسب و کار آنلاین را از بین ببرد. در اینجا ۸ مورد از انتقادات مهم وب سایت شما باید اجتناب کنید.

 

۱. جهت یابی ضعیف

یک تجربه کاربری خوب این است که همه چیز را به سرعت و به راحتی انجام دهد. بنابراین، هنگامی که یک بازدید کننده در سایت شما فرود می آید، نمی خواهد بدون هیچ زحمتی مجبور شود زمان زیادی را برای چیزهای زیادی صرف کند و یا باید به طور مداوم دکمه برگشت را برای رسیدن به صفحه اصلی فشار دهید. یک سایت که هدایت خوبی را ارائه نمی دهد می تواند به کاربران ناامید کننده باشد و منجر به رها شدن آن شود. برای رسیدن به دیدار عالی برای بازدیدکنندگان شما، باید یک منو در هدر خود یا در بالای نوار کناری خود، یک نوار جستجوی محتوا، پودرهای سوخاری برای آسان کردن مراحل و پیوندهای به صفحات مهم در پاورقی خود داشته باشید. لینک ها در پایین صفحه نیز باید یک لینک به یک نقشه سایت داشته باشند تا کسانی که واقعا گیر کرده اند شانس بیشتری برای پیدا کردن آنچه دارند می خواهند.

 

۲. مشخصات تماس نامرئی

برخی از شرکت های آنلاین می خواهند ارتباط برقرار کردن با بازدیدکنندگان و مشتریان خود را به صورت الکترونیکی داشته باشند. آنها ترجیح می دهند با تماس تلفنی و نامه ها مقابله نکنند. با این حال، به عنوان یک کسب و کار مشروع، باید این جزئیات را به وضوح در وب سایت خود قرار دهید. اگر شما یک شرکت محدود هستید، شما ملزم به نشان دادن آنها هستید. این شرکت ها از بین می روند زیرا فقدان یک آدرس فیزیکی یا شماره کسب و کار مشتریان مشکوک است و این می تواند تاثیر قابل توجهی بر فروش داشته باشد. شرکت های دیگر می خواهند آدرس و شماره تلفن خود را ببینند، اما مشتریان آنها را برای یافتن آنها آسان نمی کند. ساده ترین راه این است که آنها را در دو مکان قرار دهید. اولا، آنها باید در پایین صفحه قرار بگیرند. به این ترتیب، آنها در پایین هر صفحه ظاهر می شوند. ثانیا، شما باید یک صفحه تماس با جزئیات ایجاد کنید که به وضوح نمایش داده شده است. لینک به صفحه تماس باید در منوی اصلی یا در پایین صفحه باشد.

 

۳. طراحی منجر به سردرد

طراحی وب سایت بزرگ باید در چشم آسان باشد. طراحی در هر صفحه و در سراسر صفحات باید ماندگار باشد، جذاب به نظر می رسد، آسان برای خواندن در همه دستگاه ها، فضای بسیار زیادی برای سفارشی کردن و برند شما مطابقت داشته باشد. متأسفانه برخی از افرادی که وبسایت خود را می سازند اغلب می توانند با انتخاب گسترده ای از قلم ها و رنگ ها در اختیار آنها قرار بگیرند. نتایج یک وب سایت بسیار پر مشغله است. رنگ های متضاد وجود دارد، مجموعه ای از فونت های انتخاب شده بد (بعضی از آنها توسط هر مرورگر پشتیبانی نمی شوند) و فضای بسیار کمی که چشم کاربر نمی تواند تمام اطلاعات را در آن برساند. بسیاری از کاربران به سادگی روی دکمه بازگشت ضربه می زنند، نه فقط به این دلیل که هرج و مرج است، بلکه دلیل آن نیز غیر حرفه ای است. کسانی که باقی می مانند، در معرض آفتاب و سردرد قرار می گیرند.

 

۴. از کار انداختن دکمه برگشت

به عنوان یک شیوه برای نگه داشتن بازدیدکنندگان در وب سایت خود برای مدت طولانی، برخی از مدیران وب سایت خود را پیکربندی کرده اند تا زمانی که یک کاربر روی دکمه برگشت کلیک می کند آن را غیرفعال کرده یا آنها را به صفحه دیگری هدایت می کند. این اساسا کاربر را تسخیر میکند و مانع از بازگشت آنها به Google برای یافتن یک سایت دیگر میشود. این نوع تاکتیک یکی از بدترین اشکال تجربه کاربر را ارائه می دهد. هیچ بازدیدکننده ای انتظار ندارد که یک دکمه مرورگر به کار نرود و این می تواند باعث نا امیدی، اضطراب و خشم شود. تنها راه بستن برگه مرورگر است. بعد از آن، شانس این که کاربر به سایت شما بازگردد صفر می شود.

 

برای کسب اطلاعات در مورد خدمات ارائه شده توسط نوین هاست ، از جمله ثبت نام دامنه ، خرید هاست ، سرور مجازی در لوکیشن های مختلف ، سرور اختصاصی ، هاست ابری و سرور مجازی ایران ، به www.novinhost.org مراجعه کنید یا با شماره ۶۶۰۱۵۸۹۱ تماس بگیرید تا با یکی از اعضای بخش فروش ما صحبت کنید. پیروز و سر بلند باشید.

نوشته مشابه

ثبت نظر