• ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن
  • ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن

اشتباهات رایج در ساخت وب سایت | بخش دوم

اشتباهات رایج در ساخت وب سایت | بخش دوم

اشتباهات رایج در ساخت وب سایت | بخش دوم

 

۵. باز کردن یک پنجره جدید (تبلیغات)

هنگام ایجاد لینک در وب سایت خود، شما می توانید گزینه ای برای باز کردن صفحه در همان برگه، یک برگه جدید یا یک پنجره جدید ایجاد کنید. قاعده کلی این است که اگر لینک به یک صفحه در سایت شما باشد، باید در همان برگه باز شود. اگر لینک به یک سایت دیگر باشد، آن را در یک برگه جدید باز کنید تا کاربر بتواند در صورت نیاز به راحتی به سایت خود بازگردد. با این وجود، نیازی نیست که هر صفحه را در یک پنجره دیگر باز کنید. انجام این کار اساسا دو بار از مرورگر در همان زمان باز می شود. این کار نه تنها برای یک تجربه پیچیده مرورگر، بلکه با استفاده از خیلی بیشتر از منابع در دستگاه کاربر، باعث می شود که سرعت عملکرد آن کاهش یابد.

 

۶. درست نکردن لینک های شکسته

قرار دادن لینک به صفحات در سایت های خود یا سایت های دیگر بسیار مفید است برای بازدید کنندگان. با این حال، زمانی که صفحاتی که به آن پیوند داده شده اند حذف شده اند، آنچه که با آنها باقی می ماند، به هیچ وجه لینک نیست. وقتی یک بازدید کننده بر روی آنها کلیک می کند، همه آنها می بینند یک صفحه خطا ۴۰۴ است. این می تواند بسیار برای کاربران خسته کننده باشد، به خصوص اگر سایت شما دارای تعداد زیادی لینک خراب باشد. ساده ترین راه برای جلوگیری از آنها این است که از یک پلاگین بررسی پیوند شکسته استفاده کنید. این ها به طور مرتب کلیه لینک های سایت شما را بررسی می کنند و در صورت شکسته شدن به شما اطلاع خواهند داد. برای پیوندهایی که در سایت خود دارید، می توانید آنها را تغییر دهید تا مشتریان به صفحات جدیدتر و مرتبط تر ارسال شوند. برای لینک های خارجی می توانید انتخاب کنید که آنها را حذف کنید یا URL های دیگری را برای پیوند به آن پیدا کنید.

 

۷. محتوای قدیمی و منسوخ شده

گوگل و بازدیدکنندگان مانند محتوایی که تا به امروز و مرتبط است. وب سایت ها باید به طور منظم بررسی شوند تا اطمینان حاصل شود که اطلاعات ارائه شده دقیق و مناسب است. به عنوان مثال، اگر شما یک صفحه تیم در سایت خود دارید و یکی از اعضای تیم شما در حال حرکت است، باید این اطلاعات را به روز کنید تا مشتریان بالقوه همچنان با آنها تماس بگیرند. اگر این کار را نکنید، ممکن است این مشتری را از دست بدهید. همین امر برای مواردی مانند آدرس، ساعات کار، موجودی محصول، جزئیات حمل و نقل، قیمت گذاری و غیره است.

 

۸. زمان بارگیری آهسته

اگر یک چیز وجود دارد که مشتری را مجبور می کند سایت خود را رها کند قبل از اینکه حتی آن را بخواند، یک بار بارگیری آهسته است. با استفاده از شبکه های پهن باند فوق العاده و ۴G، کاربران اینترنت از وب سایت ها بلافاصله بارگذاری می کنند. اگر شما به طور کامل در یک یا دو بار لود نمی شود، آنها از بین رفته اند. کسب و کار به جاهای دیگر بروید. چیزهای زیادی وجود دارد که می تواند وب سایت ها را به آرامی بارگذاری کند و برای درک دقیق تر، شما همیشه باید با استفاده از ابزار Insight Google PageSpeed Insights خود را چک کنید. با این حال، کلید دانلود سریعتر، کیفیت میزبانی وب شماست. یک راه حل میزبانی وب عالی می تواند تاثیر بزرگی بر سرعت بارگذاری سایت و در نتیجه تعداد فروش وب سایت شما ایجاد کند. تاخیر یک ثانیه دیگر تخمین زده می شود که نرخ تبدیل را تا ۷٪ کاهش دهد.

 

نتیجه

همانطور که می بینید، برخی از خطاهای طراحی و مدیریت وب سایت ها می توانند تاثیر بسیار منفی بر روی وب سایت شما داشته باشند. این ها باید در حین مرحله طراحی سایت و در نگهداری منظم آن مورد توجه قرار گیرند. امیدوارم اطلاعاتی که در اینجا ارائه شده، باعث جلوگیری از این اشتباهات انتقادی شود. اگر شما به دنبال میزبانی وب هستید که سرعت بارگذاری سریعتری را برای وب سایت شما فراهم می کند، از صفحه اصلی ما دیدن کنید تا بسته های ما را ببینید.

 

برای کسب اطلاعات در مورد خدمات ارائه شده توسط نوین هاست ، از جمله ثبت نام دامنه ، خرید هاست ، سرور مجازی در لوکیشن های مختلف ، سرور اختصاصی ، هاست ابری و سرور مجازی ایران ، به www.novinhost.org مراجعه کنید یا با شماره ۶۶۰۱۵۸۹۱ تماس بگیرید تا با یکی از اعضای بخش فروش ما صحبت کنید. پیروز و سر بلند باشید.

نوشته مشابه

ثبت نظر